• bana göre sığlıktır. türk gençlerinin çok uzaklarda mağdur olmalarına neden olur maalesef. (bkz: las vegas'ta mağdur olan türk gençleri)

bahsi geçen olayda, bu ve türevi zihniyetle insanın yetiştiği toplumun da etkisini gözardı etmemek gerek.
  • başkasının üzerinden orgazm olmak
  • +üç haftalık bir eğitim için ispanya ya gidiyorum alican..
    -deme ya..ispanyol karıların memeleri çok acayip oluyor abi.
    +memeler?
    -hee memeler..artık verirsin viskiyi binersin üstüne vurursun kırbacı!
    +yuhh..nasıl bişey çıktı lan içinden?
    -konu çok acayip öyle deme.
    +......
    -memelerin fotograflarını çekmeyi unutma sakın.
    +o konu kapandı. unut onu.. sırtlan gibi oldu gözlerin.
    -dur kapatma. aç iyice.. düğmeleri kopara kopara aç.
    +gözlerin kıpkırmızı oldu lan. kendine gel!
    -geliyorum.. geliyorum kenara çekil şöyle.
    +.........
  • söz konusu adamın sevgilisi var ise ima şeklinde oluyor bu olay. kız ile samimi iseniz de güzel makara donüyor ortada ama yapmayın derim, eşeğin aklına karpuz düşürmeyin, kızın da yok yere şüphe duymasına sebep olmayın.
  • tayland'a gitmek için yanıp tutuştuğumu insanlara söyleyememe nedenimdir. çok ucuza envai çeşit deniz mahsulü, börtü böcek vb yemek, altın buda tapınağını, kraliyet sarayını, suda yüzen pazar yerini görmek için gitmek istediğime kimsenin inanmama nedenidir aynı zamanda.

- abi ben en çok tayland'a gitmek istiyorum ya..
    - olum sadece tayland uçak biletine vereceğin parayla burda en kralından 10 tane fahişe bulursun! enayi olma!
    - ne fahişesi la?!? dünya kadar değişik yemek, altın buda heyke..
    - tabe tabe.. olum bak iyi korun hastalık kol geziyormuş orda.
  • babamın "bütün gavur karılar da bacaklarını açmış türkleri bekliyorlar sanki" diyerek tepki koyduğu durum.
  • eski ev arkadaşım* ingiltere'ye gitti geçen yıl, epey bi zaman sonra telefonla konuşuyoruz;

- e olm 6 ay oldu sen gideli hala bi ingiliz gazetesinde "margaret, türk erkekleri çok müthiş dedi" minvalinde bir haber göremedik hacı, nasıl temsil ediyon olm sen bizi orda?
    + hacı siz yanlış gazeteye bakmışsınız ya, la gazzetta dello sport'a bakacaktınız, italyan lan benim manita.
    -vay göööötttt.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap