şükela:  tümü | bugün
  • defalarca yaptığım eylem. türk insanını ve özellikle türk kızını alnını çatından tanıma özelliğim sayesinde cafe, bar ve cluba giren türk kızları anında radarıma girer. tip olarak but you don't look turkish olduğum için yurt dışına çıkmış türk kızlarımızın açık hedefine hemen giriyorum.

hafif cilveleşmeden sonra aksanlı bir şekilde antonyoo olduğuma inanan türk kızı hemen başlıyor italya güzellemelerine ve yavşamalarına. bir iki saat sonra ise mekandan çıkıp otelime gidiyoruz.

arada telefonlarını kurcalıyorum sevgililerine aşkım kızlarla skype yapıyoruz yalanı atan mı dersin, internetim olmayacak deyip kucağıma yatan mı dersin neler var.

şansa yaşıyoruz valla.
  • vizyonsuzluktur.
  • yurtdışında bile türk kızı kaldırmaya çalışan bir loser içeren durum.

edit: ss aldım kaçamazsın.
  • kadere bak, kimler kimlerle

tanım: imtihan.
  • oyunu easy modda oynamaktır. zor olan orta doğulu olarak kaldırmaktır.
  • arkadaşta "but you don't look turkish" tipi varmış.

kardeş belki gerçekten italyansındır. kan çekmiştir. belki anneciğin baban diye bildiğin adamı bir italyan aygırıyla aldatmıştır. müge anlı'yı otur iki saat izle, "olmaz" demezsin.

(bkz: dna testi)
  • iş çıkışı bizim şirketin bir hotel için terasında ayarladığı iş görüşmesi vardı.
    neyse içtik falan biraz daha içelim dedik.
    sonra dans etmeye bir gece kulübüne geçtik.
    bir kızla tanıştım gözler maviş ismi eva, (şiveli söyledi bir de)
    sonra ben de ismimi söyledim can, (ben de şive katmış olabilirim)

neyse içtik dans ettik iyi anlaştık memleketini sormadım, yani neden sorayım.

sonra eve geçtik, telefonu çaldı.
    özür dilerim babaannem dedi ve hasta olduğunu ekledi.

sonra ‘alo efendim babane’ diye güzel bir türkçeyle telefona yanıt verdi.

babanneye selamlar dedim, arkadaşım da selam söylüyor dedi.

sonrasında sessizlik oldu,
    çok güzel oldu.
    sonra film izledik.
  • bunlar şey değil mi ya? sözlükte türk kızı kezbandır kıllıdır sümüklüdür diye atıp tutan, sonra yurtdışına çıkınca "üff yavrum be" diye sokakta salyalarını akıtırken en beğendiği birine yanaşıp sarkıntılık ederken türk olduğunu öğrenip moraran tipler?

italya'da yaşadığım dönemde de, ispanya'da ve fransa'da bulunduğum dönemlerde de hiç sektirmeden bunların numunelerine rastladım. onu geçtim, 1 haftacık kaldığım ukrayna'da bile kız kardeşimle masada otururken bile denk geldik bir çiftiyle. ukrayna yahu, hiç mi ayırt edemediniz "ehuehu siz türk müydünüz yauu"... uzun süredir türkiye'de değilim ama değiştiklerini sanmıyorum. bunlar kendi mahallelerinin ezik ve pasif pisicikleri yurtdışında kendini kaplan sanıyor ya, komikler.

çok ses etmeyin hemcinslerim. pist deyin giderler.
  • bu ne vizyonsuzluk yarabbim. türküm diye slav kizlarini kaldiriyorum yillardir.
  • kabuksuz olduğunu görene kadardır bu kandırma. iş, görme faslına gelince zaten olan olmuştur. yürü be!..