• (bkz: kulak arkası)

siz anladınız.
  • artık, şu vergilere birinin dur demesi gerektiğini gösteren, son kazık.

hakikaten chp filan ne yapıyor? tüketici dernekleri ne yapıyor? bilen anlatsın yahu.

bu kadar olmaz ki. gümrük girişi 100 bin tl olan bir otomobilin, satış fiyatı 312 bin tl. dünyanın neresinde böyle bir zulüm var, anlamıyorum. niye herkes söylenip duruyor ama hiçbir şey yapmıyor.
  • tuvaletten de vergi alinmali. sonucta bir tuketim soz konusu, o kadar ye ic sonra sic.
  • müstehaktır. mütemadiyen vergi yükü geliyor ve bunu meşrulaştıran sıradan vatandaşlar görüyoruz. neden? çünkü iktidardaki parti kendi davasına hizmet ediyor. bu kadar gerizekalı, bu kadar ahmak bir topluluk olamaz. bu zihniyetin aynısı diğer parti tabanlarında da var, sorun toplumsal. sikiyorlar kardeşim seni, amına koyuyorlar adeta. ülkenin toprağını yok fiyatına satıyorlar, özelleştirmeleri yok fiyatına yapıyorlar, vergi affı noktasında çekinmeden bir kalemde milyarlarca doları affediyorlar ama seni sikiyorlar.

yani çok temel matematik bile gerektirmeyen bir mevzu ya. aleni açık ortada her şey. nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz?
  • soluduğumuz havaya kadar vergiye bağlamadan rahat etmeyecekler. varsa eğer, allah belalarını versin bunların.
  • ozetle amazondan bir kitap alirken, bir tane de devlete alacaz. bu kdv nin otv sini de almazlar umarim.
  • "üreten biz değiliz ama yine de vergi isteriz" babında açıklama.

nefese vergi gelse savunacak avanakların da yazar diye yorum yaptığı, uygulamayı savunduğu başlık. vergi cehennemine dönmüş ülke, herif hala "ödeyin lan" diyor. sanki kendisi oksijen ile doyuyor!

beynine sokayım senin. osuruğuna bile yüzde bir milyon vergi ödersin umarım!

edit: imla.
  • zaten kdv, gümrük vergisi ödediğimiz ürüne bir vergi daha koyun, tebrikler. adı da s.kmeye doyamıyoruz vergisi olsun.

zaten tepesini geçeli çok oldu da, bu dakikadan sonra laffer eğrisi'nde bayır aşağı kaymaktayız efendim.

edit: birtakım ağır sözler değiştirildi.
  • çare aliexpress
hesabın var mı? giriş yap