• suratiniza yiyecek gibi bakan erkekler yuzunden kafayi egip yurumek zorunda kalmak.
  • - agir sigara kokan ceketleriyle toplu ta$im aracina binen agabeyler
    - gülben ergen
    - serdar ortaç
    - tofaş şahin, fiat doblo
    - onlerinden bir kiz gecince arkasindan bakip yuksek sesle türkü soyleyen tipler
    - serdar ortaç, gülben ergen
    - ramazan davulcusu
    - ofiste masanizda otururken bir $ey soylemek ya da ekraniniza bakmak icin egildiklerinde cay ve sigara kokusu kombinasyonuyla gozunuzu karartan firmanin kompedani deneyimli agabeyler
    - beyaz takim elbisesiyle serdar ortac
    - surekli gergin ve diken ustunde siyasi ortam
  • (bkz: badem bıyık)
  • kirmizi isikta gecmeyip bekleyince arkadan korna calan, tepki vermeyince de inip dovmeye kalkan medeniyetsiz hiyarlar.
  • trafik, yaya geçiti nedir bilmeyen öküzler, yoldaki balgamlar, taşşaklarını adım başı düzelten hıyarlar, sürekli kavga çıkarmaya çalışan sokak serserileri, kadınları mal gibi gören eğitimli, normal görünüşlü çürük kafalılar .

ps: nasıl nefret etmişim yurdum erkeğinden şu anda anladım...
  • kaba insanlar. özür nedir, teşekkür nedir bilmez dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan ve sürekli birilerini sikmeye çalışan kaba insanlar evet.
  • yaya geçidindeyken bile üzerine üzerine süren ibnetorlar.
  • maganda olan polisler.
  • örf ve adetler, toplum baskısı, milliyetçiler, dinciler.
  • kıro managanda olarak tabir ettiğimiz tiplerin.sokakta gerek bakışları, gerek sözleri, gerek fiziksel tacizleri.
    karşılık verip ''ne bakıyosun'', ''beni taciz etti '', ''polis çağırın'' gibi çıkışmalarınıza feryatlarınıza duyarsız kalan halk.
    ''sende askılı bluz giymeseydim kızım'' diyerek seni suçlu bulan zihniyet
hesabın var mı? giriş yap