şükela:  tümü | bugün
 • cnbc-e nin program akış karesinin üst köşeciğinden başka yerde pek reklamını görmediğimiz seramik şirketi ve fakat oldukça başarılı olsa gerek . http://www.yurtbay.com.tr/ adresli sitelerinde interaktif olarak banyo, mutfak, salon, teras falan döşüyosunuz kafanıza göre, pek eğlenceli rengarenk.
 • doğadan sanata diye kısa ve öz bir slogan üreten fayans firması.. (bkz: akılda kalan reklam replikleri)
 • şovmen birinin elinden çıkma bir websitesi vardır.
 • ortaokuldayken öğle 1 gibi eve gelir, direkt ntv'yi açardım spor haberlerini izlemek için. (o zaman ntvspor yok) haber bülteni ve spor bülteni arasındaki reklamlarda mutlaka olurdu bu müşfik kenter'in sesiyle ''yurtbay seramik ---doğadan sanata'' reklamı. ortaokul bitti, lise bitti, akılsızlık etmesem üniversite bile biterdi; hâlâ bu reklam döner ntv ekranlarında.
 • zonguldak-çaycuma kökenli firmadır. içpazardaki bayi yapılanmaları çanakkale seramik,vitra,ege seramik,kütahya seramik vb. rakiplerine göre zayıf kalmıştır.
 • (bkz: zeki yurtbay)
 • mensubu olduğum yurtbay ailesinin fertlerinden birinin sahip olduğu şirketlerin önde geleni. çoğunluğu hala zonguldak çaycuma'da yaşayan yurtbaylar oldukça geniştir. seramik, tuğla ve yem fabrikalarına sahip zeki yurtbay'ın yanısıra mobilya, beyaz eşya, gsm, turizm, otomotiv vs. alanlarda faaliyet gösteren şahıslara sahip ticarete kafası ultra yatkın sülale..
 • (bkz: eski sevgilisi tarafından boğazı kesilen sözlükçü)
  ve hala katilleri çalıştıran firma link
  tüm bu olaylardan sonra kamu oyuna açıklama yapmalarını bekliyoruz.
 • sosyal medya hesaplarında cevap yayınlayarak gergometre yaratan ergen sözlükçülere ağız payı vermiş kurumdur. (bkz: tuba korkmaz)

  17 haziran cuma günü, çalışanımız tuba korkmaz’a yapılan menfur saldırı akabinde,
  saldırıyı gerçekleştiren yine kurumumuz çalışanı fatih sağır’ın iş akdi fesh edilmiştir.

  yasal sürecin tamamlanmasının ardından kurumumuz ile tüm ilişkisi kesilmiştir.
  durumun detayları ile incelenmesi ve gerekli yasal sürecin başlatılması için
  yetkililere talimat verilmiştir.

  tuba korkmaz’ın maruz kaldığı şiddet ve akabinde yaşamak zorunda kaldığı zorlu süreç boyunca da şirketimiz yönetim kadrosu ve tüm çalışanları ile birlikte konuyu yakından takip ederek, kendisinin ve ailesinin yanında bulunmuş konunun en yakın takipçisi olmuştur.

  kuruluşundan bu yana, herhangi bir ayrım yapmaksızın, tüm insanların eşit yaşama hakkını gözeterek faaliyet gösteren bir kurum olarak, çalışanımıza yapılan bu alçak saldırıyı kınıyor ve ülkemizde kadına karşı yöneltilen psikolojik ve fiziksel her türlü şiddetin karşısında durmaya devam edeceğimizin bir kez daha altını çizmek istiyoruz.

  kamuoyuna saygıyla duyurulur.

  yurtbay seramik
 • (bkz: -ebilmek)