şükela:  tümü | bugün
  • cnbc-e nin program akış karesinin üst köşeciğinden başka yerde pek reklamını görmediğimiz seramik şirketi ve fakat oldukça başarılı olsa gerek . http://www.yurtbay.com.tr/ adresli sitelerinde interaktif olarak banyo, mutfak, salon, teras falan döşüyosunuz kafanıza göre, pek eğlenceli rengarenk.
  • doğadan sanata diye kısa ve öz bir slogan üreten fayans firması.. (bkz: akılda kalan reklam replikleri)
  • şovmen birinin elinden çıkma bir websitesi vardır.
  • ortaokuldayken öğle 1 gibi eve gelir, direkt ntv'yi açardım spor haberlerini izlemek için. (o zaman ntvspor yok) haber bülteni ve spor bülteni arasındaki reklamlarda mutlaka olurdu bu müşfik kenter'in sesiyle ''yurtbay seramik ---doğadan sanata'' reklamı. ortaokul bitti, lise bitti, akılsızlık etmesem üniversite bile biterdi; hâlâ bu reklam döner ntv ekranlarında.
  • zonguldak-çaycuma kökenli firmadır. içpazardaki bayi yapılanmaları çanakkale seramik,vitra,ege seramik,kütahya seramik vb. rakiplerine göre zayıf kalmıştır.
  • (bkz: zeki yurtbay)
  • (bkz: eski sevgilisi tarafından boğazı kesilen sözlükçü)
    ve hala katilleri çalıştıran firma link
    tüm bu olaylardan sonra kamu oyuna açıklama yapmalarını bekliyoruz.
  • sosyal medya hesaplarında cevap yayınlayarak gergometre yaratan ergen sözlükçülere ağız payı vermiş kurumdur. (bkz: tuba korkmaz)

17 haziran cuma günü, çalışanımız tuba korkmaz’a yapılan menfur saldırı akabinde,
    saldırıyı gerçekleştiren yine kurumumuz çalışanı fatih sağır’ın iş akdi fesh edilmiştir.

yasal sürecin tamamlanmasının ardından kurumumuz ile tüm ilişkisi kesilmiştir.
    durumun detayları ile incelenmesi ve gerekli yasal sürecin başlatılması için
    yetkililere talimat verilmiştir.

tuba korkmaz’ın maruz kaldığı şiddet ve akabinde yaşamak zorunda kaldığı zorlu süreç boyunca da şirketimiz yönetim kadrosu ve tüm çalışanları ile birlikte konuyu yakından takip ederek, kendisinin ve ailesinin yanında bulunmuş konunun en yakın takipçisi olmuştur.

kuruluşundan bu yana, herhangi bir ayrım yapmaksızın, tüm insanların eşit yaşama hakkını gözeterek faaliyet gösteren bir kurum olarak, çalışanımıza yapılan bu alçak saldırıyı kınıyor ve ülkemizde kadına karşı yöneltilen psikolojik ve fiziksel her türlü şiddetin karşısında durmaya devam edeceğimizin bir kez daha altını çizmek istiyoruz.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.

yurtbay seramik
  • (bkz: -ebilmek)
  • ıletisim konusundaki profesyonellikleri ile takdirimi kazanmis firmadir. talep ettigim numuneleri mailimi aldiktan bir saat belki de dakikalar icinde adresime yolladilar ve numunelerin yollandigina dair geri bildirimde bulundular. sirf bunun icin nezdimde rakiplerini elemis bulunmaktalar. avrupa'da egitim alan bir mimarlik ogrencisi olarak bana bu konuda avrupa'daki nizami isleyisi aratmadilar, hatta belli basli ulkelere gore daha iyiler. cagimizda bilgi, teknoloji, ozellikle de iletisim cok onemli, bunlari birlikte yuruten daima kazanir.

eger kalite de bu sekilde ise, hayat boyu bir muttefik kazandilar demektir. siparisimi verip ilerleyen gunlerde urunlerden memnuniyetim konusunda da editleyecegim.