şükela:  tümü | bugün
  • internet paketi yoktur.
  • güliver'dir. güliverin gezilerini yazmıştır ama o da...
  • işyerinden habersiz gitmiştir.
  • her türk erkeğinin hayali olan kadındır
  • sosyal medayada paylaşan kadar normal kişidir.
  • 4 ülke gezdim almanya başta olmak üzere. tek kullandığım sosyal medya burasıdır. ek olarak: whatsapp'tan hayatımda bir kez bir durum bile paylaşmadım.
  • hakikaten gezmek için gitmiştir.
  • eyfel ve pisa kulesinin çevresinde salak salak fotolar çekmek yerine ara sokaklarda bir bar bulup birasını yudumlar.
  • ayıptır söylemesi benim. üç yılım iskandinavya'da geçti, onbir ülke gezdim. facebook, twitter, instagram veya başka hiç bir sosyal medya hesabım yok, açmayı düşünmedim. üç günlük tatil satın alıp gittikleri yeri fethetmiş gibi anlatanlardan tiksindiğim için arkadaşlarıma sormazlarsa bahsetmedim bile. çok mu kaliteliyim ne; (bkz: swh)
  • ahanda ben! özellikle işim sebebiyle son 12 yılda görmediğim (şili arjentin ve kutuplar) dışında ülke kalmadı diyebilirim. ağırlıklı olarak iş sebebiyle gitsemde, her seferin 1-2 günümü etrafı gezmek için ayırmışımdır. lakin bu kadar zamandır hiçbir sosyal paylaşım sitesinde bunu paylaşmadım, paylaşmayacağım da. malum gidemeyen bir sürü insan var ve benim onları kötü hissettirme hakkımın olmadığını düşünüyorum (aynı şeyi gittiğim tatil yerleri veya çocuğum içinde yapmaktayım) ha çok merak eden yakınlara sadece nereye gittiğimi söylerim ama onu da ayıla bayıla bir şekilde anlatmam.