şükela:  tümü | bugün
5053 entry daha
  • evde on kişi olsanız da evde bulamıyorlar. trendyol bunla ab-ı hayat göndersen almayacağım bir daha asla.
  • kargoma zorla ulaşabildiğim yegane kargo firması.

evde insan var, ulaşamadık diyorlar kargomu getirmiyorlar. kargo şubesine gidiyorum bulamıyoruz diyorlar. ve bu hep bu şekilde. gerçekten illallah dedirttiler.

alışveriş sitelerini bile ona göre tercih ediyorum artık. yurtiçi kargo dışında seçenek yoksa oradan alışveriş yapmıyorum.
  • kozyatağı şubesinin de allah belasını verirse pek üzülmeyeceğim sözde kargo firması. işini sevmeden yapanlar ülkesinde firmalardan bir firma. adamlara 9.30'da paket ulaşıyor, 10.00'da dağıtıma çıkıyorlar ama biliyoruz ki özellikle eviniz şubeye yakınsa sizi evde bulamazlar. arıyorum diyorum ben evdeyim nasıl bulamadınız, bugün yarım gün sizinki dağıtıma yetişmedi diyor bana. e niye evde bulamadık diye yalan atıyorsun, sorumluluktan mı kortarıyor seni? pakedi kontrol ederken "hmm, bakalım neredeymiş...hmm...şurada" diye evin yakınlığını kontrol etmesini biliyor. niye? çünkü asıl derdi benim gelip almam, onun işi değil dağıtmak. dörde kadar gelip alabilirmişim. emredersin paşam.
  • gerçekten müşterilerini evde bulamayan firmaymış. abartılıyor derken ben de bir hafta içindeki 3 farklı kargom ile deneyimledim. artık internet alışverişlerinde bu kargo firması ile çalışan yerlerden alışveriş yapmak kesinlikle istemiyorum. ama ne mümkün!! tüm büyük firmalar bunlarla anlaşmış, seçme şansınız yok ki. bu kadar rahatça yalan söylemerinin ve müşteri memnuniyetini hiç umursamamalarının sebebi çok açık.

yurtiçi kargo bir kargo firması değildir. kargo firması kargoları gitmesi gereken yere götürür. şubeye yakın yerleri seçip otomatik olarak "sizi evde bulamadık" mesajı atmaz.

nefret ettim vallahi kapısının önünden dahi geçmek istemiyorum.
12 entry daha