şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6273 entry daha
  • kargonun üzerine kendi adımı ve teslim alacağım şubenin adını yazdım, kargoya verdim. kayıtlarından adresimi bulup dağıtmaya çalıştılar, iki gün kargonun peşine düştüm. adresimi yazsam gelip yanıma uzanacaklardı herhalde. o derece adanmış bir firmadır.
  • istanbul anadolu yakası'nda aynı ilçenin bir semtinden diğer semtine gönderilmek için dün öğleden önce teslim edilen evrakı, bugün yine öğleden önce teslim edebilen firma.

her ne kadar kargoya verecek kişiye yoğunluk nedeniyle evrakı daha sonra kargoya vermesini söylesem de, kendisi beni dinlemeyerek dün kargoya vermiş. evrakı getiren çalışana bu yoğunlukta nasıl bu kadar hızlı geldiğini sorduğumda ise, yoğunluğun ve sıkıntının kargolarda olduğunu; dosya iletiminde bir sıkıntı olmadığını belirtti. dosya postalamak durumunda olanlar işlerini aksatmadan kullanabilir.
  • indirimler nedeni ile yoğunlarmışlar da yetişemiyorlarmış da geçen hafta o kadar alışveriş yaptım hepsi zamanında getirdi diğer kargo firmaları. bunlara verilen siparişlerim ile aynı anda yaptığım diğer sipariş geldi bunlar anca dün verebildiler o da akşamına perşembeyi bulur o kargonun gelmesi.onu bunu bilmem aras kargo kötünün iyisiymiş onun anladım.
  • iade gonderimj yapmayan gerekce olarakta kotamiz doldu diyen berbat otesi kargo sirketi
  • az önceki entryi silip daha düzgün bir şekilde açıklayarak yazıyorum. çoktan yola çıkmış ve şubelerine ulaşmış olan kargoyu bugün sabah 10:12'de dağıtıma çıktıklarını belirtmiş olmalarına rağmen şubeyle evim arası 800-900 metreyken ne hikmetse hala getirememiş olan firma. zaten benimki de hayvanlık hangimiz benim yürüyerek 20 dakikada gidebileceğim bir mesafeyi araçla 8 saatte aşabilir ki?

edit: özelden kargoların uzaktan yakına doğru dağıtıldığı söylendi bu yüzden beklemek gerekebilirmiş. bekleriz sorun değil de insan evde bulamadık diyeceklerini biliyor işte. şaşırt beni yurtiçi kargo.
  • linç edilmeyeceksem türkiye'de bulunduğun süre içerisinde hiç sorun yaşamadığım kargo şubesi olduğunu söyleyebilirim. en azından adana mavibulvar üzerinde bulunan mücahitler şubesi için geçerli söylediklerim. tam zamanında ve düzgün bir şekilde getirdiler bütün kargolarımı. evde bulamadık diye kağıt yapıştırdıklarında ise gerçekten evde değildim. akşam mesaisi bitiminde gidip şubeden teslim aldım. diğer kargo şirketleri ile de çalıştım. gerçekten en başarılısı bu şubeydi.

ayrıca mng kargodaki elemanlar da evde olmadığımda kapıdayken telefonla arıyorlar, komşulardan birine yönlendiriyordum onları. onlarla da pek bir sorun yaşamadık.

yalnız adana valilik karşısında bulunan aras kargo şubesine ve genel anlamda aras kargoya ise allah düşmanımın işini düşürmesin. her defasında canımı sıktılar.
  • görünmez notu ilk defa kullanmış, kendileri için küçük insanlık için büyük bir adım atmış olan firma. saat 7 gibi eve geldiklerini ve evde bulamadıkları için not bıraktıklarını yazmışlar. evde herkes vardı, zil çalmadı. bütün kapılara baktık koyduğumun notu yok . gidip o kargoyu kendim alabilecek olsam evime istemezdim. işin daha güzel tarafı apartmanın her yerinde kamera var. yarın belirttikleri saatlerin kamera kayıtlarını alıp şikayet edebileceğim neresi varsa şikayet edeceğim. adi, yalancı o'lar.
  • bugün ürünümün dağıtıma çıktığı mesajı geldi saat 10 civarı, evde beklerken 14 suların da sizi adresiniz de bulamadık not bıraktık mesajı geldi .
    evden çıktım not bırakılmamış şubeye gittim ürün arkadan getirildi, kargo fiyatlarını el yakarken insanları bu kadar salak yerine koymaları ilginç.
  • bir a 4 kağıdı dosya için 29 lira kargo ücreti alan rezalet firma.
32 entry daha