şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle küçük bir soru sormak için aradığım ancak uzun uzun beklemelerim sonucunda telefon her seferinde ahizeden kaldırılıp ardından hemen kapatılmak suretiyle saniyenin 10 da biri kadar yardımcı olan şube. hayır gidip konuşma şansım da yok.
    aras kargo anıtpark şubesi kadar henüz değil ama gerçekten puanlamaya kötü başladılar
    düzgün çalışan kargo şubesi varsa yeşillendirsin meraktayım
  • bu kargo firmasının türkiye genelinde bu şekilde binlerce aynı şekilde şikayetler almasına rağmen (telefonla ulaşamama, ulaşılsa da cevap vermeden kapama, evde yoktunuz yalanı vb.) halen aynı şeylerin devam ediyor olması, bu tür şikayetlerin firma merkezi tarafından hiç önemsenmediğinin en büyük kanıtıdır. bu adamlar bundan 10 sene önce de geldik yoktunuz diye yalan söylüyorlardı şimdi de aynı yalanı söylüyorlar. bu durum türkiyede her bölgede herkesin başına gelen bir problem. sırf bu konuda bile bu kadar şikayet olmasına rağmen hala da bu uygulamaya devam etmeleri, firmanın kurumsallığın sokağından geçmediğinin belgesidir.

    internet üzerinden alışveriş yaparken bazen sırf bu firma ile gönderim yapacak sitelere denk geldiğimde, satın alacağım şey ne kadar da istediğim bir şey bile olsa o alışverişten direk vazgeçiyorum.

    çok sorunlu bir kargo firmamsıdır kendileri.