• aslında bu firma türkiyenin en büyüğü.
    ağı çok kuvvetli.

ancak kendileri ile yeni çalışmaya başladık ve gördük ki kendileri bir navigasyon cihazı satan firma ile anlaşmalı. araçlarına navigasyon taktırmalı. yahut varsa navigasyonları mutlak suretle değiştirmeli.

çünkü 300 yıldır aynı yerde duran ve kime sorsan gösterir şeklindeki en büyük müşterimizin adresini bulamadılar ve çok eminim ki gün için de aslında en az 2 kere o adrese gidiyorlar.

bu gidişle de sözleşmeleri bitince, hoşçakal diyeceğimiz firma olacaklar.
  • dagitim icin saat tercihi sormayip, calisan insanlarin kargolarini inatla hafta ici mesai saatlerinde teslim etmeye calistiklarindan ortaya cikan durum.
  • birde bunların asansörlü apartmanda 2 kat yukarı çıkmak yerine direk kapıcı dairesine kargoyu bırakanları vardır son 3 seferdir kargonun geldiği saatte hep evdeyim ancak ne zaman online olarak kontrol etsem bir bakıyorum alıcı da kapıcının adı yazıyor.
    neyse en azından evde yok demiyorlar da kapıcıya bırakıyorlar sıkıntı yok.
  • üşengeç bir şirket olduğu için sıkça yaşanan durumdur. arkadaş apartman kapısına kadar gelip de dairenin ziline basılmaz mı?!
  • çoğunlukla apartman zillerinin arızalı olmasından diğer bir ihtimalse gerçekten evde olunmamasından son bir ihtimalde kuryenin ipneliğinden kaynaklanmaktadır.
    ama kurye o kargoyu ısrar halinde illa ki o adrese yeniden götüreceğinden o kapıya kadar gitmişken teslim etmemesi aptallık olur.
  • paket gonderecegim zaman yurtici kargo'nun telefonunu/internet adresini bulamamamla sonuclanan surec ): cohuzuluyorum.
  • yalanını sikiyim dedirtirler adamın yüzüne yüzüne. sonra afra tafra brehh.
  • yaklaşık 3 yıldır aynı evde yaşıyorum ve "evde bulamama" zorluğunu yaşayan tek şirket yurt içi kargo. evden çalıştığım için, bu dönemin büyük bölümünde evde bebek/bakıcı bulunduğu için 7/24 evde birisi var. ama kargo ulaşamıyor. sistemden takip ediyorsunuz, "geldik bulamadık" ama gelip bulamadıklarında bırakmaları gereken ihbar kağıdı yok. defalarca ofislerine gidip sordum, takip ettim. nihayetinde evet yetişemiyoruz sistem otomatik olarak "evde bulunamadı" mesajı atıyor dediler. yani gelip bulamamak değil. gelmiyorlar çoğu yere. bir başka seferinde gidip ofiste arattım kargomu. ofiste de bulamadılar. haber vereceğiz dediler, vermediler. kargo geri gitti, geri geldi. başka bir sefer, bölge müdürüne telefonla kuryeyi takip ettirdim. en nihayet kuryeyi bulduk. başka bir apartmana gitmiş, çünkü adres okumayı bilmiyor.

kısacası eğer yurt içi kargo ile bir kargo elinize sorunsuzca ulaşıyorsa, hele ki eve teslim oluyorsa, şansınıza dua edin, allah'ın sevgili kuluyuşum diyin. bu kadar beceriksiz ve kötü bir şirketin hala büyük şirketlerle çalışıyor olmasına hayret ediyorum. zorda kalmadıkça kullanmayın.
hesabın var mı? giriş yap