• hadi bizi evde bulamıyorsun anladık da 24 saat güvenlik olan bir yerde bizi nasıl bulamıyorsun. bir de gerçekten çok merak ediyorum telefon çalmadan nasıl meşgule atılabiliyor?
  • rezilsiniz. hele bir de adıyaman şubeleri var ki evlere şenlik. evde yoktunuz, adres belli değil diyip hemen iade ediyorlar. telefonla aramaya bile tenezzül etmiyorlar, çünkü oraya hiç gelmediler bile.
  • (bkz: mng kargo)

hız ve kaliteli hizmet konusunda mng seni öpüyor haberin olsun. ne kadar kötü olursan ol aras, sürat ve ptt gibi olamazsın. yine de onlardan iyisin. ama mng’ye fazla güvenme. benden söylemesi.

5 cümle oldu. kıssadan hisse.
  • totoyu kaldırmamak üzerine programlanmış kişilere sunulan internetten alışveriş hakkını sonuna kadar kullananlardanım. buna rağmen keyfimi kaçırmayı görev edinmiş ve peşlerinde dolaştıran bazı kargo firmalarına kıyasla en sevdiğim firmadır. beni hiç yormadı şimdiye kadar. totom adına kendilerine teşekkürlerimi sunarım.
  • ne kargolar gördüm evde yoktular,
    ne evler gördüm kargosuzdular.
  • sizin ben ...
  • bir kere de sabah bırak...
  • yalnız benim bıraktığım cümlenin yurtiçi kargoya ulaşma ihtimalinin, yurtiçi kargonun bana kargomu ulaştırma ihtimalinden daha yüksek olduğunu farkettim şu anda :(
  • bu işi yapmak zorunda değilsiniz, cidden.
  • kargomu şubede yalnızca 2 gün beklettiğiniz için teşekkür ederim. evime kadar getirmenizse gözlerimi yaşarttı. varolun.
hesabın var mı? giriş yap