şükela:  tümü | bugün
  • şorttur o şoy olsa duramazsın.
    (bkz: arkadaşı şoyşoy'layalım.)

edit : başlık başa kalmış. üstte geri vites yapan arkadaş bir devlet yurdunda şoy (şort) giydiği için azarlanan ve ifadesi alınan güzel hanım kızımızın durumunu anlatıyordu.
    ahanda link : http://www.diken.com.tr/…encinin-ifadesini-aldilar/
  • ofiste klima olmasına rağmen son 2 ayda 39 kere şortla gelen kızı da ben uyardım ne olacak ? ( 40 iş günü toplam zaten)
    bu işi teşhircilik seviyesine getirenlerde var afedersin kimsenin cinsel organının kenarına kadar izlemek zorunda değiliz birde gözün kaysa laf yersin

edit ; arkadaşlar anlayamayanlarınız için bu kadın bacaklarının arasındakine kadar göstermeyi çok seviyor ciddi bir teşhirci, kendisini sözlü uyardık (bir daha ki sefer yazılı artık) , aynı şekilde de bu gün misilleme olarak eşcinsel bir erkek personel bu şekilde geldi,

nedense sizin gibi olan bütün meriçler o çocuğa trigerlandı? hayır siki taşşağı görünecek kadar kısa da değildi kızın ki gibi hayırdır?

çifte standartınızı götünüze sokun teşhircilik başka özgürlük başka

not ; söz konusu olayın içinde yer alan teşhirci kadında bir eşcinsel erkek de.

not ne gericiliğimi ne cahilliğimi bırakanlar hayallerinizde göreceğiniz bir şirkette çalışıyorum rüyalarınıza girecek kadar serbest ve rahat bir hayat tarzım var dogmalardan arınmış boşa kasmayın meriçliğinizle kahrolun.
  • şehitlere saygısızlıkla ne alakası olduğunu gerçekten merak ediyorum. tamam belki neneler gibi giyinmiyor dedeler gibi yaşamıyoruz da bu niye saygısızlık oluyor lan. geçen sene de taksimde elinde mızıka çalıp parasını çıkarmaya çalışan adama biri gelip bağırmıştı şehitler var şehitler diye. sanırım ülkede 30 sene yas ilan edip sokağa çıkma yasağı konmalı ki saygı gösterilmiş olsun.

edit: imla
  • üniversitelere uzunca bir süre başörtülülerin alınmadığı ülkedir aynı zamanda. işte biz diyoruz ki; hem şort hem başörtüsüne karışılmasın, isteyen istediği gibi giyinsin. ben ikisini de aynı derecede savunuyorum. ama sizin tek derdiniz şort amk.

bu arada kızımız da kütür kütürmüş gerçekten.
  • o ifade formunu kim yazdıysa gitsin kendini köprüden falan atsın.

cümle kuramamış resmen, rezillik 10/10

kişinin twitter dan alınan fotoğrafının izni olmadan (muhtemelen) kullanılması ayrıca ironik ?

ne idüğü belirsiz insanları yandaş kadrodalardan alıp çalıştırırsanız bunlar olur işte.

liyakat diyenleri de göz ardı edin siz, iyi günleriniz.
  • klima olmasına rağmen ofise gelen kızı şort giydi diye 39 kere uyaran, her bacak gördüğünde kendini kaybeden, sikik hayatında öyle bir kızın elini bile tutamayacağını bildiği için hırs yapmış, yalnız kalsa kedi köpek sikecek olan dinci bir yavşağın aramızda olduğunu öğrendiğim başlık.
  • sakarya..yobazlığın başkenti.
    bu gözler; sakarya'daki kyk'da ''erkek öğrenci'' şort giyiyor diye uyarıldığını ,erkek öğrenci küpe takıyor diye uyarıldığını ve o küpelerin çıkarıldığını , çiftler elele dolaşınca (o zaman kyk 2 erkek binası 1 kadın binasından oluşuyordu) erkeği bir kenara çekip ona namus dersi vermeye çalışan ve ellerinde tesbihle her önünden geçen kızı gözleriyle taciz eden bu namusuz namus bekçilerini , saçı uzun olan erkekleri uyaran hatta elinde makasla zorla kesmeye çalışanları , kendi istedikleri odaları diğer kurtçuklarıyla basan ve odadan diğerlerini kovup oraya yerleşenleri , her birşeyin reisi(tuvalet reisi bile vardı) olan ''ülkücü bozuntularını'' gördü.
    sakarya halkı sapık olduğundan , halkı yobazlığın kitabını yazdığından buraya gelen ülkücüler de bundan nemalanır ve bunu çok güzel kullanırlar. halkı o kadar kindar ve yobazdır ki herkesi kendisi gibi zanneder ama öğrenciler olmasa hepsinin ağzının kokacağını unuturlar.
    bir gün siz de sakarya'dan geçerseniz ve iyi bir çocuk olursanız kyk yurtlarından kurt uluma sesleri duyabilirsiniz.
  • zonguldak müftüsü rüstem can'ın :
    'kadın vücudunu başka kadınlara göstermeden denize girmeli'
    yumurtlamasından sonra eee, ne bekliyordunuz ki denecek
    hadsizliktir.
    yurt müdiresinin cinsel tercihlerine bir bakmak lazımdır.
  • ses çıkartılması, tepki gosterilmesi gereken durumdur. bunların kafa yapısını az cok biliyoruz. kızın adını orospuya cikartmislardır kendi aralarında. tam bir kahpe arabik kültür işte. nasıl kurtuluruz bu zehirden, virüsten bilmiyorum. fakat kızın içinde bulundugu çaresizligi az da olsa tasavvur edebiliyorum. çok siktiriboktan bir durum.

bu başortululerin kendi topuklarına sıkmasıdır. en çok siz sahip çıkacaksınız bu arkadaşlara. ama öyle olmuyor. cabuk unutuluyor okul kapilarinda punk tipi peruk taktıgınız günler. akıllı olun biraz akıllı.