şükela:  tümü | bugün
  • yildiz tilbenin yeni albümünün ismi. cdsini ve kasedini 5 milyona almak mümkün. ancak albümün ismi yurruu anca gidersin olsaymis satislar daha bir güzel olacakmis.
  • (bkz: hey yavrum be)
  • (bkz: taş arabası)
  • akla hayale gelebilecek her yerde çalınan, kişinin intihar etme dürtülerini harekete geçiren, iğrençlikte sınır tanımayan şarkı. daha kötüsünü duymadım.
  • klibinde çok önemli detaylar barındıran belkide hayatın anlamını içeren şarkı..

klibinin yorumunu yaparsak,

teyzemiz eskitilmiş kot üzerine aldığı bir kıyafeti geçirmiş onun üzerinede uzun sallanmalı kolyeler geçirmiştir. klibinin ilerleyen safhalarında o kolye ve bileziklerle atraksiyonlara girmiştir. şimdi klibin en can alıcı yerinden bahsedeyim. klibinde bir yerlerde klüp tarzı bir yerde bally çekmiş gibi danseden yıldız tilbenin arkasında çılgın gençler dansetmektedir (bkz: cilgin atiyorum cilgin cilgin). ve o dansedenler arasında gri tişörtlü saçları dik bir kardeşimiz dudaklarını kıvırmış "heyo heyo nasıl eğleniyorum tadından yenmez" şeklinde sanki massive attack konserindeymiş gibi dansetmektedir.
    işte o kardeşimiz hayatın anlamını çözmüştür... yıldız tilbenin şarkılarından bile uçacak kadar tad almayı öğrenmiştir.o kiişiyle kontak kurulup nasıl başardığı öğrenilmelidir.

şarkının yorumuna yaparsak,
    sanatçımız aldığı esrardan, eroinden midir bilinmez bir takım ses oyunları yapmaktadır. belli ki içinden geldiği gibi atraksiyonlar yapan bir sanatçımız olan tilbe hanımefendi bu şarkısında hadeeeeeeeeee, hey hey hey gibi efektler vermektedir. belli ki ses teknisyeni kasmış..

şakayı bir yana bırakırsak ciddi anlamda sinirlerimi bozan, olmamasını dilediğim, param olsaydı rüşvetle söylettirmeyeceğim bir şarkıdır.

(bkz: icimdeki kusma arzusu bambaska)
  • komik şarkı....bir de yıldız tilbe ablamız gibi oynayınca tam parodi oluyor....gülesim geldi....
  • "r"si bastira bastira ve "ü"yü de uzatarak soylenirse daha bir guzel olan soz. yürrrrrrüüüüüü seklinde...
  • (bkz: beat it)
  • televole vari programlarda haftanin rukusu secilmekten bikmis bir aninda bu programlara ve onu rukus secenlere bir baskaldiri, isyan olarak ithaf edilmis sarki...
  • sozlerinide yazdigimda tam olsa nolur olmasa kime ne ?

(melodinin arasinda) amaaaan !!! (sarkinin en saane kismi bu) amaaannn !! - aaah !! aaahhh !! - he he !!

simdiki asklar yalan olmus ben yine asik
    bendeki sansin talihi yok yine yazik
    bir yarim var herkesden guzel ama deli
    bir gozu bende oburu nerde bilmemki

beni al dedigim zaman almadi
    elveda dedigimde birakmadi
    askimi kafasina gore kullandi
    aahhh ne kadar aci yok ki bunun ilaci

guzel elbiseleri giyip kusanacagim
    senin onunden gecip sana bakmayacagim
    beni kirdigin gibi kalbini kiracagim
    beni dinlemedin ya seni duymayacagim

yürüüüüüüüü ancaaa gidersiiin

amaaaaannnn !!! aney !!(yada bunun gibi bisi) hey hey hey !!!

kalbimi verdim kendimide yetmedi sana
    yillarimi serdim hali gibi yollarina
    gece gunduz aninda her cagirisinda
    hep senin yanindaydim yalan mi hatirla

seni bekleyemem yeter anladim
    askimi her zaman hafife aldin
    bende sen sonunda kapimi kapattim
    aaaahh dayanamadim
    asktan boyle usandim

guzel elbiseleri giyip kusanagim
    senin onunden gecip sana bakmayacagim
    beni kirdigin gibi kalbini kiracagim