şükela:  tümü | bugün
  • gittigidiyor ve n11'de çeşitli tv üniteleri, duvar rafları ve bilimum sehpaları ile satış yapan, birbirinden orjinal ve neredeyse kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çeken yalnızca internet üzerinden ticaret yapan nevi şahsına münhasır markadır.

uzun zamandır gittigidiyor tarzı sitelerden alışveriş yaparım gerçekten bu zamana kadar karşılaştığım en ilgili firmadır. hani bir girip bakmanızı tavsiye ederim zira pişman olmayacağınız aşikardır.
    garanti veririm ki asla '' ... rezaleti '' tarzı başlıklara meze olacak bir firma değildir.

yuru design
  • alışveriş yapılmaması gereken, müşteri memnuniyetinin hiç önemsenmediği firma.
    bir ay önce aldığım ürün kırık ve eksik geldi. üstüne defalarca kez bildirmeme rağmen bugün yarın diyerek geçiştirdiler ve bir ay sonrasında yine eksik göndererek kesinlikle saçma sapan bir firma olduklarını kanıtladılar.
  • eşimin doğum gününe göre siparişimi hesaplayıp eşimin seramiklerini salonda sergileyeceğim raf sistemini yuru design 'den hepsiburada 'da üzerinden sipariş ettim.
    gelen rafların direk sunta içine verilen vida ile durması mümkün değil. kitap gibi şeyleri kesinlikle taşımaz. verilen resim sadece görsel pratikte mümkün değil. "en geç perşembe günü kargo " denilmiş bende ona güvendim sipariş verdim eşimin seramiklerini dizip süpriz yapacaktım. perşembe geçti 5 gün sonra elime ulaştı. şikayetimi yazdım cevap vermeye bile tenezzül etmediler. gelen rafların montaj şekli ile bırakın kitapları seramikleri hatta ıvır zıvır mum benzer şeyleri bile taşıması mümkün değil. şimdi daha büyük vidalar temin edip yeniden monte edeceğim.