• alışveriş merkezlerinde oluyor bu olay. yürüyen merdivene binene kadar gayet normaller. o merdivene binilmeye görsün! genelde ilk hamle kızlardan geliyor. arka fonda my heart will go on çalıyormuşçasına bi romantizm bi romantizm. önce küçük gülücükler, ardından yanağa küçücük bi öpücük, kocaman bir kucaklaşma. neyse ki o merdivenler çok uzun değiller de film çabuk bitiyor.
  • hayatı güzelleştiren etmenlerden biridir.

birbirine sarılan, öpüşen, el ele dolaşan, birbirilerinin gözünün içine bakan, vs. çiftleri gördükçe, sevgiyi hissediyorum; sevgiyi hissettikçe mutlu oluyorum; mutlu olunca gülümsüyorum.

sevgi = iyilik = insanlık.

neden bunlardan iğreniyorsunuz, anlamıyorum...

artık, çıkın içinde bulunduğunuz o karanlıktan; büyük insanlığın aklının ve kalbinin aydınlığı ile mutlu olmayı öğrenin.
  • aramaya inandım ve buldum. yazarın başarılı tespitidir. durduramıyoruz efenim sefişiyolar.
  • haliyle yürüyen merdivenlerin sol tarafınıda işgal ederler. arkalarında uzun kuyruklar oluşturabilirler.
    merdivenin sağ tarafında çiftlerden biri önde veya arkada durursa gayet hoş olur. bu arada victoria secret, mac, gratis gibi mağazaların önünden geçerkende sarılıyorlar.
  • çok itici görünen çiftlerdir. yani sarılınılacak orayı mı buldunuz arkadaş. moda oldu sanki bu olay. günde 5-10 kere görüyorum bu çiftlerden. harbiden itici görünüyorsunuz be. yürüyen merdivende sarılmak nedir abi.
  • sevgili olarak da evli olarak da severek sevişerek yaptığım eylem. gayet sevgi dolu olması bir yana, sol şeridi kapatmadan da yapılabilir. hatta boy farkı 10 cm den fazlaysa ideali altlı üstü basamaklardır.
  • ya nasıl yürüyen merdivenlerde sarılırsınızzzz şaka mısınızzzzzzzzz
  • kadın birey bir üst merdivende olursa harika olur. onun dışında bence bir amacı yok.
  • yürümeyen merdivendeki performansları oldukça merak edilen çiftlerdir..
  • yazan kisi gayet guzel bir detay yakalamis diye dusundum tiklarken. ama tabi ki bu da itici bulunmus.

ellerinden gelse ulkede merdivende sarilmak bile yassah olacak.

biri birini, digeri de onu sevmis; iclerinden gelmis, yurumedikleri o kisa 10-15 saniyede sarilmislar. derdiniz neydi ki?
hesabın var mı? giriş yap