şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: yürüyen merdivenin sol tarafında dikilen insanlar)'dan farkı genelde uzaylı diye tabir ettiğimiz türban şekline sahip olmalarıyla beraber, bebek pembesi ya da mavisi devasa türbanları, kaynak gözlüğünden hallice olan güneş gözlükleri ve etrafa attığı küçümseyici bakışlarıdır. çünkü muhtemelen kendileri nasıl olur da akp iktidarı döneminde aniden paraya para dememiş, müteahhit babasının lüks sınıf aracına binmez de toplu taşıma kullanır?? bunun hıncını toplumdan çıkarmak istemektedir.
    ismi %92.4 ihtimalle rümeysa olur. benimsediği dinin dediğinin aksine gösterişten kaçınmak yerine, dünyevi şeylerden uzaklaşmasına (!) yardımcı olması için sıra sıra cartier bileklik takmıştır.

    fakir olanlarının da ismi yine %92.4 ihtimalle rümeysa olup, bunlar da küçümseyici bakış atabilme yeteneğine sahiptir. böylelerinse tek hedefi bir yeni gelin sayfasında 100'den fazla beğeni alabilmektir.

    toplumsal düzeni bozarlar, muhtemelen hayatlarında ilk kez medeniyet gördükleri için kıçlarını yayarak merdivenin solunda dikilmeyi kendilerine hak görürler.
    bu cins türbanlıların metrodan inenleri beklemeden, insanları ittirerek metroya binmeye çalışmaları da sık rastlanan bir durumdur. ayriyeten boş bir yer gördükleri zaman saatte 340 kilometre hıza da erişebildikleri görülmektedir. son olarak otobüste her erkek kendilerine yer vermekle yükümlüdür.