şükela:  tümü | bugün
  • #yusraicinelele

edit; valilikten izin çıkana kadar konu kapatılmıştır
  • yanlışım varsa düzeltin ama öncelikle valilikten izin almak gerekli diye duymuştum yardım kampanyası başlatmak için.
    etraf o kadar çok dolandırıcı dolu ki bu tarz başlıkları uplamaya hakkında destek yazıları yazmaya bile korkar olduk. haluk levent'i bile kandırmışlar geçende kanser taklidi yaparak.
  • canım yaa. ne kadar üzüldüm.. resmi onay falan varsa mutlaka destek olunması gereken kampanya..
  • aslında bizim değil, haluk levent'in değil, devletin yardım etmesi gereken kız için açılan yardım kampanyası.

devlet adamları görevini yapsa böyle bir şeye gerek kalmaz. 'normal' ülkelerde görebilir misiniz böyle kampanyalar? göremezsiniz. çünkü devlet karşılar ilacını, ameliyat parasını. ne gerekiyorsa kuruşuna kadar öder.

biz bize yetermişiz. nah yeteriz.

minik kıza da üzüldüm. aile umarım en yakın zamanda bir çare bulabilir. benim de elimden bir şey gelmiyor maalesef bu zamanda :(
  • herkes elinden geldiği kadar. yardım edemese bile, edebileceklere ulaştırsın. şifalar dilerim yavrucağa.
  • küçük bir çoçugun yardım çıglığı.
    up up
  • ha evet dolandırıcılık, velev ki öyle 3 kuruşluk ilaçla ülke mi batar? lösemiden kurtulma şansı bu ilaçlar sayesinde muazzam arttı, çocuğun yaşamı ilaçların teminine bağlı. desteklenmesi gereken kampanya.
  • devlet büyükleri bin odalı sarayın altın varaklı bardağında ejder meyveli smoothie içerken bir kızımızın çaresiz kalmasını içeren, yürek burkan kampanya.

verdiğim verginin tek kuruşunu helal etmiyorum.
  • (bkz: destek)
  • hemen ateşledim - az çok demeyin siz de aynısını yapın - hiç olmadı uplayın lütfen.
209 entry daha