• kampanya bitmiştir.
  • aslında bizim değil, haluk levent'in değil, devletin yardım etmesi gereken kız için açılan yardım kampanyası.

devlet adamları görevini yapsa böyle bir şeye gerek kalmaz. 'normal' ülkelerde görebilir misiniz böyle kampanyalar? göremezsiniz. çünkü devlet karşılar ilacını, ameliyat parasını. ne gerekiyorsa kuruşuna kadar öder.

biz bize yetermişiz. nah yeteriz.

minik kıza da üzüldüm. aile umarım en yakın zamanda bir çare bulabilir. benim de elimden bir şey gelmiyor maalesef bu zamanda :(
  • çok az bir miktar kalmış, elimden geldiğince destek olacağım çünkü ben de burada kaymakamlık onaylı kampanya başlığı açmıştım, aldığım geri dönüşler beni çok mutlu etmişti. ve ben de bu güzel kız gibi lösemi tedavisi görmekteyim.

az çok demeyin, gönderdiğiniz 10 tl bile göl oluyor, hastaya nefes oluyor :)
  • devlet harekete geçene kadar paranın bir an evvel toplanması gerekiyor sanırım çünkü insan hayatı devletin keyfini beklemiyor
  • (bkz: destek)
  • tüm kalbimle yusranin sağlıklı olması ve yetkililerin bir an önce harekete geçmesini diliyorum .
  • minik kızımıza acilen yardım edilmesi gereklidir.
  • canım yaa. ne kadar üzüldüm.. resmi onay falan varsa mutlaka destek olunması gereken kampanya..
  • valilikten izin çıkmasınin neden uzadığını merak ettiğim kampanya.
  • nasıl yardım edileceğini çözemediğim durum.
hesabın var mı? giriş yap