şükela:  tümü | bugün
 • altınordu takımında forma giyen 1997 doğumlu savunma oyuncusu.
 • (bkz: yusuf dell)
 • altınordu'nun türk futboluna sunmaya hazırlandığı bir diğer yetenektir. sol bek mevkisinde oynayan bu kardeşimiz 170'in altındaki boyuyla rakipleri korkutamıyor olsa dahi hızıyla hepsini sırayla ekarte edebiliyor. sakatlık falan yaşamaz ise en geç 2018 yılında milli formayı bırakmamak üzere sırtına geçirecektir.

  diğer altınordu ürünleri için;
  (bkz: çağlar söyüncü)
  (bkz: cengiz ünder)
 • 1997 doğumlu gelecekte a milli takım'ın sol beki olma potansiyeli yüksek kısa ama çok enerjik altınordu oyuncusu.

  olası bir adriano satışında caner'in yedeği olarak beşiktaş'ın kesinlikle düşünmesi gereken bir oyuncu çağlar söyüncü yerine mitroviç'i aldık cengiz başakşehir'e gitti inşallah bu enerjik kardeşimizi de kaçan bir fırsat olarak anmayız ilerde. hakkında bir yazı fourfourtwo
 • sol bekte yaşadığım sıkıntı sonucu bütçemin de kısıtlı olması sonucu "altınordu'da iyi bir genç vardır" diyerek takıma kattığım sol bek. ilk izlenim çok olumlu oldu, sonra merak ettim sözlük'e bakınca zaten potansiyelli bir adam olduğunu gördüm. nihayetinde:
  (bkz: fm diyorsa doğrudur)
 • ...
 • kerim alıcı'yla birlikte beşiktaş'ın transfer etmesi gereken sol bek. ülke futbolunun en kanser bölgesi olan defans beklerinde böyle yetenekli ve potansiyelli çocukları kaçırmamak gerek. ikisine vereceğiniz maksimum bonservis bedeli mitroviç'e umut güner'in verdiğinden fazla olmaz sanırım. altınordu tedrisatından geçmiş bu genç top tepici ileride beşiktaş'ın sol bekine ambargo koyabilecek yetenekte.

  bu dönemde transfer edilmesi adriano'nun vizyonuna tanık olma şansı da verecektir bu çocuğa. caner erkin'den öğrencekleri de vardır elbet ama adriano'dan bir sol bekin takımın nasıl futbol aklı olacağını, çok yönlülüğü en önemlisi rakibe saygı duyup her maç en iyisini vermeye çalışma iştahını öğrenmesini sağlayacaktır. gerçi umut güner'in başında olduğu transfer komitesinden bu sezon itibari ile ümidimi kesmiş bulunmaktayım. evet.
 • barış ve berke’yi alarak mükemmel iş yapan fenerbahçe eli değmişken yusuf’u da alsaydı efsane olacaktı.

  türk futbolunun kanayan yarası sol bek bölgesini uzun yıllar domine edebilecek, gelecek vadeden bir yetenek.