şükela:  tümü | bugün
 • scorp denen ve ergen yuvası izlenimi veren video paylaşım sitesinde meşhur olan genç bir çocuk. reynmen adını kullanıyor sanırım videolarında.

  hafif varoş, baba parasıyla gezinen, nargile cafe müdavimi, ilgi budalası gibi geldi bana ama bu çocuk hakkında net söyleyebileceğim tek şey, çoooooooooook yakışıklı olduğu. özellikle gözleri normal değil. kaşlar, dudaklar, saçlar, sakallar, ten rengi falan birleşince ortaya bildiğin taş bi' adam çıkmış. etrafımda olmasını isteyeceğim tipte bir şey yani. azıcık da kültürlü olsa, spora gitse, esprilerini kaliteli hale getirse hakikaten mükemmel olur. boyu uzun, vücut müsait. ayrıca gri saç da yakışmış evet.*

  unutmadan müzik zevki çok kötü ama zamanla oturacaktır tabi bu da. muhtemelen etrafında arabesk rapçiler vardır, kurtulur yakında o müzik bile denemeyecek cızırtı hayranlığından. şive taklidi tatlı oluyor ama sesi şarkı söylemek için yeterli değil. ve şapka takmasa daha iyi olur.

  neyse, sözün özü fotoğrafı büyütüp evin duvarına asılabilecek, gün içinde defalarca göz göze gelip iç çekilebilecek kadar yakışıklı adam. takipteyim.
 • kendisini yakışıklı ve çekici bulan kadın alev alev yanıyordur net.
 • bi kaç yerde itici videolarını görmüştüm ama bugün şöyle bir videosu denk geldi:
  http://alkislarlayasiyorum.com/…ak-bekciligi-yapmak

  hoşuna gitmiyosa izleme amk. kendisi ağız bükmek dışında napıyosa yayınında.