• bi kaç yerde itici videolarını görmüştüm ama bugün şöyle bir videosu denk geldi:
    http://alkislarlayasiyorum.com/…ak-bekciligi-yapmak

hoşuna gitmiyosa izleme amk. kendisi ağız bükmek dışında napıyosa yayınında.
  • aynı zamanda köfteci yusuf'un sahibinin adıdır.
  • 3. sayfa haberi bile olamayacaktır. ailesine sus payı verilip gömülecektir.
    dava açılsa da ölen işçi suçlu bulunacaktır. adaletin gücü değil, güçlülerin adaleti var bu ülkede

allah rahmet eylesin.
  • (bkz: reynmen)
  • yaklaşık bir yıl önce kars merkezdeki bülbül mahallesi'nde ailecek su almak için gittikleri çeşmede sözde su sıçrattığı gerekçesiyle çıkan kavgada çocuklardan birisinin elindeki tahta çubuğun sağ gözüne gelmesi olayı yüzünden gözünü kaybeden 11 yaşındaki bir çocuk.

verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmış: “su doldurmaya giderken, suriyeli 3 kardeş bekliyorlardı. ikisi beni arkamdan tuttu, diğer gözüme çubuk sokup, çıkarttı. ayaklarına su geldi diye yaptılar. gözüm elimin içine düştü. bayılmışım. kendime geldiğimde hastanedeydim. gözümden yaş yerine kan akınca çok korktum. tek istediğim gözümün görmesi. göz nakli olabilir eğer o da olmazsa cam göz olabilir. gözümün tedavisini istiyorum. arkadaşlarım beni dışlıyor, çok içerleniyorum. dayanamıyorum artık. sayın cumhurbaşkanımızdan yardım istiyorum.”

bahsi geçen çocuk ve ailesiyle yapılan röportaj görüntüleri için: demirören haber ajansı/youtube
  • küçük çocuğun yaşadıkları çok zor.inşallah sağlığına kavuşur.
    suça karışanları sorgusuz sualsiz sınır dışı edilmesi gerektiren olay.
hesabın var mı? giriş yap