şükela:  tümü | bugün
  • adına başlık açılmasını hakeden bir şahsiyet. kendisi kelime oyunu yarışmasında tüm soruları hiç harf almadan 23!! saniyede tamamladı.
  • diğer yarışmacılar için haksız rekabet. bütün sorulara cevap vermiş hatta sorular çıkmadan cevap verdi çoğuna. kendisini tebrik etmek lazım.

edit: kendisinden sonraki yarışmacı 9600 puanla bitirdi, daha büyük küfür oldu.*
  • bu nasıl bir pratik zekadır dediğim şahıs. adam hayatını bulmacaya adamış bunu kendi de söyledi tamam ama; cevapları önceden bilen bir insan bile bu kadar hızlı cevaplayamaz be. helal olsun. 23 saniyede 9800 puan.

https://www.youtube.com/watch?v=sqwujnihoco
  • yarışma formatını verilen cevaba göre soru sormak üzere değiştirmiş yarışmacıdır.

(bkz: oha)
  • tüm soruları 23 saniyede bitirmiş kişidir. 9800 puan toplamıştır 23 saniyede. ilgili video

bulmacaya başlamasının 25. senesi imiş, helal olsun dememizi sağlamıştır.
  • bilgisayarı insan şekline sokmuşlar, sandalyeye oturtmuşlar aq, adam soruyu okumadan cevap veriyor, hadi sunucu yavaş okuyor diyelim ben de ekrana bakıyorum ulan, ben daha 2.kelimedeyken nasıl cevap veriyorsun. göz beyin arası nasıl bir sinir ağı var bu adamda, incelenmesi lazım

ulan soruları çalmış ezberlemiş desem, insan yine 1 saniyede basamaz tuşa, bi okur emin olur falan.
  • balatayı büyük sıyırmış arkadaş. soruların sorulmasını beklemeden, monitörden soruyu okuyarak cevaplayan. maksimum 3 saniye düşünen robot.
  • video başlığındaki (ötesi yok ) notu yarmıştır.
  • 3 soruda da cevap verdikten sonra butona basmıştır. 18-19 saniyede de bitirebilirdi.
  • kesin ip var bunda demekten kendimi alamadığım adam. bir de 2-3 kere butona basmayı unuttu yoksa düşündüğü tek soru vardı onu da 2 saniye falan düşündü.