1. bir gece operasyonu yapıp messiyi getirin trabzona, bir yusuf erdoğan forması giydirin ve fatih stadına sürün. bir allahın kulu "messi değil mi o?" demez diyecekleri birşey varsa o da "yusuf bugünde çok iyiydi" olur. o derece bir adam.
  2. sabri sarıoğlu'nun topu sağından atıp solundan geçebilecek hıza sahip 20 yaşındaki genç futbolcu. bu sezon kendisini gruplarda gösterirse süper ligi gelmesi şaşırtmaz.
  3. aslen ıspartalı olup futbol kariyerine araklısporda başlamış 1461 trabzon takımı oyuncusu.

    galatasaray- 1461 maçını izleyenleri kendisine hayran bırakmıştır, halbuki o takımda yedek kaldığını bilseler aslarının neler yapabileceğini hayal bile edemezler...
  4. bu sezon kendini geliştirmeye devam ederse, seneye trabzonspor'un sol kanadına canavar bir oyuncu gelmiş olacak. inanılmaz oynuyor, galatasaray maçında, fenerbahçe maçında süper lig takımlarıyla dişe diş oynayabileceğini gösterdi. bu sezon fırtına gibi devam ediyor, müthiş ortaları, şutları var. fizik olarak biraz daha iyi olursa, diğer ayağını da geliştirirse müthiş olur. yürü be yusuf
  5. sadri şener hazretlerinin kafası esip bir sabah rizespor'a veya herhangi bir takıma göndermezse seneye trabzonspor'da oynayabilecek oyuncu. malum stand-up sadri bu tür komiklikleri çok seviyor. seneye trabzonspor'da oynar derken bir bakmışız sercan kaya gibi eren albayrak gibi uçmuş gitmiş.