şükela:  tümü | bugün
  • halen enerji piyasası düzenleme kurumu başkanı olan şahıs. kanımızca, oldukça başarılı bir bürokrat olmakla birlikte, görev süresi sona erdiğinde malesef görev süresi, mevcut hükümetin görüş farklılığı nedeniyle, uzatılmayacaktır.
  • yılan hikayesindeki rambo berk topaç'a benzeyen gs yöneticisi. ara sıra twitter'da dikkat çekmek için sivri çıkışlar yapıyor ama kimse kendisini umursamıyor. gururu okşansın diye başlığının ikinci entrysini ben girdim. *
  • galatasaray spor kulübünde baskan yardimcisi görevinde bulunan sevilen taraftar ile iletisim icerisinde olan saglam bir yöneticidir.

1965 yılında sinop’ta doğan günay, 1985 yılında a.ü. siyasal bilgiler fakültesi (mülkiye)’nden mezun olmuştur. başbakanlıkta 1986 – 2001 yılları arasında başbakanlık uzmanı, ekonomik kararlar daire başkanı, kanunlar ve kararlar genel müdür yardımcısı ve kanunlar ve kararlar genel müdürü olarak görev yapmıştır. 1994 yılında galatasaray üniversitesi kuruluş kanununu dönemin devlet bakanı sayın coşkun kırca ile birlikte hazırlayan ekipte yer almıştır. 2001 yılında enerji piyasası düzenleme kurumu (epdk) kurucu başkanı olarak bakanlar kurulu kararıyla 6 yıl süre ile atanmış, bu süre içerisinde merkezi roma’da bulunan akdeniz ülkeleri enerji kurumları (medreg) başkan yardımcısı ve merkezi budapeşte’de bulunan enerji düzenleyici kurumları birliği (erra) başkanlığını yürütmüştür. evli ve 2 çocuk babası olan yusuf günay, iyi derecede ingilizce bilmektedir.
  • tip olarak çok sevimli adam. martin linnes’in babası gibi, baya benziyorlar.

bıyık yerine topsakal ile devam etmesini öneriyorum kendisine.
  • epdk kurucu başkanı.. oğlunun 'kamu görevlisi oğlu değil galatasaray yöneticisinin oğlu olmak istiyorum' isteği üzerine başbakanlıktaki görevinden istifa edip önce galatasaray yönetim kurulu üyesi sonra başkan yardımcısı olan kişi..
  • allah yardımcısı olsun. gerek konuşmalarından, gerek hal ve tavırlarından asalet akıyor. sadece galatasaray için değil ülke için de büyük bir şanstır.

devamlı kafası güzel gibi gezen(gözler bayık), oraya buraya sataşmaktan başka hiçbir vasfı olmayan(küme düşme hattındayken bile), iki kelimeyi konuşmaktan aciz bir yönetici olmadığı için çok teşekkür ederim kendisine.
  • https://skor.sozcu.com.tr/…a-dikkat-etmeli-1304383/

fikret orman'ı demeçleri dolayısıyla eleştirip kulüpler birliği başkanlığından istifaya davet eden, ancak tff seçimlerinde tıpış tıpış gidip nihat özdemir'e oy veren galatasaray yöneticisi. bir galatasaray taraftarı olarak "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" deme hakkım var sanıyorum.

burada hakkında yapılan yıkama, yağlama ve yalama çalışmalarına çok itibar etmemek lazım. iyi bir bürokrat olabilir ancak iyi bir kulüp yöneticisi değildir. içinde bulunduğu yönetim futbol ve kısmen voleybol haricindeki bütün branşlarda galatasaray "spor kulübü"nü vasıfsız insanlara ve iş bilmezliğe terk etmiştir.
  • fatih terim'in yeni günah keçisi.

yönetim kurulundan birilerini harcamayı göze aldıysa, hatta uçakta geçen muhabbet basına servis ediliyor bu sefer durum çok ciddi anlaşılan.
  • (bkz: galatasaray spor kulübü başkan yardımcısı)

eski muhalefet partilerinden genç parti'nin başkanı cem uzan'ın iddiasına göre "berke barajını çalan fetöcü bir hırsızmış. "

attığı twitin linki: http://bit.ly/37vtvqj
  • cem uzan'ın, fetöcü olduğunu iddia ettiği galatasaray yöneticisi. şimdi taşlar yerine oturuyor. *

https://twitter.com/…tatus/1201124705572413447?s=19