şükela:  tümü | bugün
 • 18 yıldır ülkeyi hallaç pamuğu gibi dağıttılar ama hala mağduriyet kasıyorlar.
  utanmazlar.
  herkes 7 haziran 2015 seçimlerinden sonra kimin nasıl darbe yaptığını gayet iyi biliyor bu arada.
  darbeci arıyorsan aynaya bak yusuf.
 • ekrem imamoğlu'nun yükselişini engelleyemedikleri için şimdiden milleti korkutmaya başladılar bence.

  ama sayenizde öyle şeyler gördük ki yemiyoruz. kumpaslarla ordu bitirildi, darbe girişimleri gördük, pkk ile masaya oturuldu, öcalan'ın kardeşi trt'ye çıktı.

  artık o eski saf seküler kesim değiliz. yemiyoruz. işin sizin için üzücü tarafı kendi seçmeniniz de uyandı. derdinizin millet değil daha çok yemek olduğunu anladı.

  herşeyi geçtim kim darbe yapacak? selfi paşa mı?
 • yusuf kaplan kim diye arattım şimdi çay demlemeye gidiyorum.

  tanım: bomboş açıklama.
 • sputnik linki
  yenişafak linki

  yeni şafak gazetesi yazarı yusuf kaplan'ın, 'geliyorum diyen tehlike: darbe' başlıklı bugünkü yazısındaki açıklamasıdır.

  --- spoiler ---

  şimdi bu darbeci medyanın beli biraz kırıldı gibi ama sosyal medyada 'bindirilmiş kıtalar' gibi provokasyon üstüne provokasyon yapan şer-şirret türediler türedi!

  türkiye’de laik-dindar gerilimi oluşturarak darbelere zemin hazırlayacak türden sosyal medya provokasyonlarının takibe alınması, sosyal barışı tehdit edecek, dinamitleyecek provokatif girişimlerin derhal durdurulması için gerekli ve hızlı adımların atılması gerekiyor.

  bu kez ülkeyi sosyal medyada üretilen yalan ve sahte görüntülerle, yalan haberlerle kaosa sürüklemeye çalışacaklar!

  kamusal mekanları, kitlesel mekânları, stadyumları, sokakları ısındırmaya, insanları sokağa dökmeye çalışacaklar 'sosyal medyanın bindirilmiş kıtaları'.

  daha fazla uzatmak istemiyorum yazıyı...

  felâket tellallığı yapmıyorum. sorumluluğumu, uyarı yükümlülüğümü yerine getiriyorum.

  yeni bir darbenin ayak sesleri her yerden işitiliyor!

  hükümeti her bakımdan hazırlıklı olmaya, halkımızı ise dikkatli ve müteyakkız olmaya, basireti elden bırakmamaya davet ediyorum."
  --- spoiler ---

  laik dindar gerilimini oluşturun cumhurbaşkanımızın ta kendisi değil mi?
  ayrıca bunlar sosyal medyaya takmışlar. normal medyanın beli kırıldı, sırada sosyal medya var deyip hedef gösteriyor erdoğan'a.
 • sevim kooş, reyiz yine mağdur olmak üzere hemen safları sıklaştıralım. hülloğğ!
 • boş bir açıklama değil. internete sansür için yol yapım çalışmaları. bu tip yazılar artacak sonra net yasakları başlayacak. yusuf kaplan kim amk yazacak yer bulamayacaksınız.
 • sosyal medyayı baskı ve kontrol altına alma çabalarının ilk adımlarıdır.
  asıl darbeyi bu ve bunun sahipleri planlamaktadır.
 • 3. köprüyü kapatarak başlayacak olan darbedir, bu sayede garanti geçişin bir kısmı sağlanır ve devlet zarardan kurtulur, sonra adını değiştiririz köprünün, ekonomi bakanı olacak adamım aslında,burası çok önemli.
 • siyasal islamcılar, ilkokul mezunu sümüklü fetöşün atletini koklayanlar, menzilciler , süleymancılar, nurcular ( sanki rock müzik grubu mk ) maklube kaşıklamaktan bıyıkları pislenen tipler, ülkenin yönetim kademesinde olduğu sürece bu ülke daha çok darbelerle uğraşır.
 • eğer bir darbe olursa, 20 yaşında, generalleri tarafından köprüye çekilip sadat militanlarına boğazı kestirilen askerler olmayacağını çok iyi biliyorlar.
  atlet don enişte üçgeninde bir tiyatro dönmeyeceğini de.
  ama korkma yusuf kaplan, çeteniz gayet hukuki yollarla devrilecek.