şükela:  tümü | bugün
  • bir dönem çorlu ilçe müftüğü görevinde de bulunmuştur.
  • kanaltürk'teki sahurname programı ile 2012 ramazanına damga vurmuş din adamı.
  • kendisini ve üslübunu çok beğendiğim din adamı. nasıl bir tonlamaysa o insanı ekran başına kilitliyor konuşmasıyla.
  • böyle politik doğruculuk yapmadan çat çat söylemesiyle pek hoşuma gitmiştir kendisi. umarım birileri alaşagı etmeden devam edebilir.
  • söylediği her sözü bağırarak söylediği için kendisine kulağım ve dimağım kapalıdır.
  • (bkz: dili gülen adam)

evet. dili resmen gülüyor bu adamın. smiley
  • net bir konuşma tarzı olması, vasat olsa da bir espri tarzı olması ve genel bilinen şeyleri söylediği için meşhur olan tv ler de sıksık görmeye başladığımız tv hocası.
  • çok tehlikeli düşüncelere sahip insan. dinledikçe hayretlere gark etti beni, kalktım tv'nin başından.
    bulmuş bir tane daha çok muhafazakar kitlenin izlediği bir kanal (kanal a) şov yapıyor.

az önce ispanya'da babadan oğula geçen krallıktan bahsetti, ''bizde neden halifelik kaldırıldı, elin gavuru krallığı devam ettiriyor. bizde halifelik yok'' dedi ve ekledi. halifenin gücünden korkan ingilizlerin sözünü dinleyerek halifeliğin kaldırıldığını ve hata edildiğini söyledi.

sonra küpe takan gençlere geldi. ''yavuz sultan selim sizin gibi sokak ortasında sevgilisini öpmüyordu, ona sarılmıyordu ama'' gibi akla ziyan abesle iştigal bir cümle kurdu.

sonra geçti coca-cola'ya, kola içmeyerek boykot edebildiğini sananlardan sanırım. ''arabistan'da bile su gibi tüketiliyor. çok bilinçsiz bir ümmetiz. ben şahsen tüketmiyorum'' dedi. sonrasını duymak falan istemedim zaten.

bir de bu söylenenlere inanmaya hazır azınsanmayacak bir kitlenin olması gibi korkunç bir gerçek var. adam resmen bu tehlikeli düşünceleriyle tv başında insanları etkiliyor. ona yanıyorum.
  • bugün çok büyük bir vebalin altına girmiş rivayet lak lakçısı. konu şudur efendim bir bayan telefonla bağlanıyor ve beyfendiye soruyor şu anda çocuk emziriyorum ve hemile olduğumu öğrendim emzirmeye devam edebilir miyim diye. hocada gayet kendinden emin emzirmende hiçbir sakınca yok diyor hatta teşvik edici olarak, 36 ay emzirilmesi konusunda da rivayetler vardır diyor. işte bu çok ama çok büyük bir yanlıştır hamile bir bayanın emzirmesi kesinlikle ama kesinlikle sakıncalıdır. çünkü anne emzirdiği sürece vücutta oksitosin denen hormon salgılanır oksitosin denen hormon rahim kaslarını kasıcı etkisi olan bir hormondur. öyle güçlüdür ki doğum eylemi yeterli hızda gitmediğinde doğum eylemi hızlansın diyerek bu hormon hamile bayana verilir. eğer hamile kadın emzirmeye devam ederse oksitosin rahim kaslarını kasar ve düşüklere neden olur. elimden geldiğince bunu kanala haber verdim mail yoluyla . inşallah kanal o kadına ulaşır ya da hanımefendi doktora gitmeyi akıl eder. yoksa çok üzüleceği dramatik bir senaryo ile karşı kaşıya kalır.
  • bıyığına ve ağzına baktıkça insanı tiksindiren din alimi.