• kendisi fenerbahçe taraftarıdır. ileri derecede fransızcası ve yüksek seviyede futbol bilgisiyle ülkemizde gelecek vadeden spikerlerden biri.
  • şanslı mı sanssız mı olduğunu anlayamadığım yetenekli spor spikeri. şansı konusunda söylenecekler; iyi derecede yabancı dil bilmesi, taraftarı olduğu kulübün kanalında bir dönem çalışması, karizmatik olması ve en önemlisi spor analitiğini bilmesi. ama işte sorun burda başlıyor, bu adama yorumcu denilmiyor spiker deniliyor. bir set çekilmiş gibi. arap atı gibi sonradan açılırsa ne ala. ayrıca twitter adresi için http://twitter.com/#!/yusufkenan_
  • çok iyi bir insandır her şeyden önce. her zaman çayını içmeye gidersiniz. dediğini sakınmaz ama saygısızca ifade etmez.
    fenerbahçe tv'sinde çalışmış olmasına ve fenerbahçe sevgisi bilinmesine rağmen her zaman saygıyı ve reel düşünceyi kaybetmemiş bir insandır. sezarın hakkı sezaradır hep.

şu sıralar four four two'da her ay yazıyor. ayrıca sportivi genel yayın müdür yardımcısı...

ve euro 2012 boyunca kanal 24'te olacak.
  • kendisini biraz itici bulurdum açıkçası ama, twitter'da sevdirdi kendisini. hem verdiği istatistiklerle bilgilendiriyor, hem yorumlarıyla düşündürüyor, hem geyik muhabbetleriyle güldürüyor. güldürürken düşündüren cinsten yani, nasrettin hoca mübarek :)
  • sempatik,sabırlı ve biraz da iri kıyım bir adam :)
  • olimpiyatlarda da mikrofon başında olacak. başarılar diliyoruz.
  • televizyonda gördüğümde adeta hipnoz olmuşçasına saçlarına baktığımdır. sorsan santim santim anlatırım saçlarını. hayatımda santimetre kareye düşen saç oranı bu kadar yoğun bir insan daha görmedim.
  • çok yakışıklı bir adamdır. yani her gördüğümde maşallah demeden duramıyorum. boyu, posu, yüzü, gözü mükemmel.

allah sahibine bağışlasın tabii ama ekrana çıkınca istemsiz olarak kilitleniyorum.*
  • trt spor'da futbol keyfi programında moderatörlüğün yanında ali ece ve mustafa doğan'la birlikte yorumculuk da yapan spor erbabı. tuttuğu takım bilinmesine rağmen * bunu hiç de hissettirmeden profesyonelce ve mantığıyla yorum yapıyor. programın yaramaz ve konuşkan çocuğu ali ece'yi zaman zaman üzmeden, kırmadan tatlı sert uyarılarıyla kontrol etmesi de ekranda oldukça güzel görünüyor.
  • instagram hesabı herkese açık, o yüzden burada yazmamın bir sakıncası olmaz diye düşünüyorum. ayrıca hesabında çook güzel, neşeli fotoğrafları var. ama yine de * kız arkadaşının paylaştığı şu video benim favorim: hahaha
hesabın var mı? giriş yap