şükela:  tümü | bugün
  • eski futbol hakemi, yeni beşiktaş belediye başkanı.
  • kendisi anap'li olup, gorevi ayfer atay'dan devralmistir
  • gripin solisti birol'un amcası aynı zamanda.
  • mehmet ali aydınlar tarafından ismi mhk başkanı olarak açıklanmıştır. umarım başta türk futbolu olmak üzere tüm hakem camiasına hayırlı olur.
  • konuşmalarından pozitif bir yargı edindim. umarım hakem kurulu son 2 senedirki berbat halinden arınır kendisi ile birlikte. bakalım. mahmut özgener içinde ilk günler iyi galiba demiştim ama sonradan gerçekle yüzleştik. umarım yusuf beyde o olmaz. ilk günkü gibi gider.
  • türkiye faal futbol hakemleri ve gözlemcileri derneği (bkz: tffhgd) nin kurucu genel başkanıdır. mhk'nın başına geldikten sonra yaptığı toplantılarda il hakem kurullarıyla, dernek kurullarını barıştırıp birleşticeğini söylemektedir.derneği eski haline getirmek için elinden geleni yapacağını da söylemiştir.yani taşları yerinden oynatıcak kişidir. türk futbolu ve türk hakemliği için çalışan sahsiyettir. kısacası adam gibi adamdır.
  • volkan'ın 100 metreden ofsaytı nasıl gördüğüyle ilgilenmek yerine yan hakeminin uydurduğu ofsayt ile ilgilenmesi gereken zat-ı muhterem.
  • volkan'ın gözüne övgüyle bahsedeceğine, yan hakemin gözünü tedavi ettirse aslına uygun bir iş yapmış olacaktı.
  • çabuk bozulmuştur. tamam kendisinden pek bir beklentimiz yoktu ama 10 günde de bu kadar saçmalama beklemiyordum. kuddusi ne lan!
  • volkan'a verdiği cevapla, yapılan hakem hatasını iyice sıvamıştır. suçluyken saldırgan olma. o açıklamayı semih yapsaydı ne diyecektin?