şükela:  tümü | bugün soru sor
612 entry daha
 • bir sürü şey yazdım ama uzun ama kısa, hepsini en son sildim. bu piç için kendimi, elimi, zihnimi yormaya değmez.

  tarih, bunun döneminde yapılan fahiş hataları, skandal atamaları, var teknolojisine rağmen kasıtlı takımı doğramalarını asla unutmaz. bu piçin mhk başkanlığı utançla hatirlanacaktir. bunun ve tüpçünün türk futboluna verdiği zarar kolay kolay duzeltilemeyecektir.

  hepinizin allah belasını versin. insanı futboldan soğuttunuz, keşke hayatımızdan yok olsanız da gitseniz artık mide bulandırıyorsunuz. rezil herifler.

  edit: özelden bana mesaj atan salağın biri var. direkt engelledim zaten de demiş ki yd bjknin başkanıydı, yok ilk yarı gsye 50 maç ceza vermişler falan, zırvalamış işte bir şeyler.

  bir kere ben artık bjkyi takip etmiyorum sayın sığır, ikincisi yd eski bjk başkanı olabilir, onun döneminde de bjk aleyhine hakem hataları yapılmadı mı lan? her sene bjk mi şampiyon oldu git bi bak bakalım.

  ayrıca gs aleyhine namoğlu döneminde hatalar yapılmadı mı? yapıldı. bi oku bakalım ben gsyi kayiriyorlar diye mi demişim. doğranmayan, aleyhine hata yapılmayan takım var mı bu şerefsizin döneminde?

  okuduğunu anlamayan, kendini aptalca ifade eden tek hücreli yaşam formlarına yazarlık verirsen böyle seviyesi düşer sözlüğün.
 • şenol güneş extended version

  gitmiyor adam.

  edit: gitmiş
 • 5 dönem başkanlık yapmış 4 kez gsyi şampiyon yapmış mhk başkanı.
  o 1 şampiyonluk neden kaçtı derseniz, göreve sezon ortasında gelmişti. kavuşturmadı heralde.

  tanım 2:
  gs lilerin utanç kaynağı olması gerekirken pişkin pişkin tag açtıkları, şampiyonluklarının sayısının bu kişi sayesinde arttığı ortada iken hala yüzsüzce konuşarak gitsin demeye bir yerlerinin yemediği kişi.
 • hala orada koltuğunda oturuyordur..
  çıkıp hakemine bile sahip çıkamamış bir merkez hakem kurulu başkanı hangi yüzle orada duruyordur. galatasaray konyaspor maçında ortada bile sayılabilecek karar için ortalığı ayağa kaldıranları görünce neden hemen hakemlerini yem etmiştir.. ve bu sefer neden sesi çıkmamaktadır. galatasaray'lı sevgili dostları yoksa kızar diye mi korkmaktadır.
  insan içine çıkacak halin kalmayacak..
 • hakkında bjk isimli hazımsız takımın istifa diyemediği mhk başkanı.

  bu da kanıt

  galatasaray aylar öncesinde tff ve tüm kurullarını istifaya davet ederken, bildiri yayınlayıp hakemlere ve kurullara sahip çıkan bir bjk-fb ve diğer 15 takım vardı.

  sürekli zırlayacaksanız oynamayalım dördüncülüğe gelişine çaktığımız kara fatmalar.
 • istifasını istediğim ve aldığım eski mhk başkanı*.

  allah’ın adâleti hiç şaşmaz, bizim mhk başkanını yiyecek gücümüz yokmuş, sağ olsun bizim yerimize halletti çocuklar, sezon boyu galatasaray’ı doğrayan adamın basiretsiz bir hakem yüzünden başını yediler, 22. şampiyonluğumuz hayırlı olsun.
 • istifasını vermiştir.

  kaynak:aspor
 • istifa etmiş. yazık oldu kalatasaray'a.
 • yerine ben seni korurum kuddusi gelecektir.
 • istifa ettiği söyleniyor. hadi inşallah
110 entry daha