• namoğlu diyince neden yeşilçamdaki jön gibi hissediyorum. nayır nolamaz.
    istifa et namoğlu.
  • goy goya kılıf bulmaya gerek yok demirörenle birlikte yol alması gereken şahıs. görevde kaldıkları her dakika türk futbolunun içine etmektedirler.
    çözüm basit baktın gitmiyorlar iade edeceksin decoderleri.
  • kodumun geri zekâlıları. öyle bir algı kasıyorlar ki sanırsın tt listesinin tepesindeki taglara bir tek beşiktaş taraftarı yazıyor. halbuki kendileri dışında her takımın taraftarı var neredeyse. namoğlu'ndan memnun olan bir tek bu yosmalar, adam koltuğu bırakmasın diye konuyu çekmedikleri yer yok. madem beşiktaş kollanıyor gelin siz de katılın taga. hatta madem federasyon başkanı beşiktaşlı onun içinde bir tag açın, destek vermeyen namerttir. haa sizin ikisinden de şikayetiniz yok tabi, kemik büyük, niye gitmesini isteyesiniz.
  • şimdiye kadar kendisini savunan tek kişi beşiktaş başkanı fikret orman'dır.

http://bjk.com.tr/tr/haber/62233/

"hakemler tarafından bize organize bir hata yapıldığını düşünmüyorum. yusuf namoğlu’nun olduğu yerde bize bilinçli şekilde hata yapılacağına inanmıyorum. futbolcularımızın aldıkları paranın karşılığını verip profesyonelce oynamaları gerekiyor. hakem hatalarını bahane olarak sunmuyoruz. beşiktaş olarak futbola pozitif katkı vermeye çalışıyoruz. hakemler iyi niyetli olarak götürmek durumundalar. merkez hakem kurulu’nun elindeki hakemler de bunlar sonuçta.”

galatasaraylılar senelerdir beşiktaşlı demirören yönetimi ve onun oluşturduğu bütün kurulların gitmesini ister, şampiyon olsun olmasın bu değişmemiştir.

galatasaray aleyhine iftira atan bütün haysiyet yoksunlarına duyurulur.
  • beşiktaş ile sorunu belediye başkanlığı zamanından gelir.
  • fetö, ulusoy, mehmet ağar , namoğlu..

siz tinercilerde bu looserlik devam ettiği sürece yakında trump ta yazarsınız. aranızdan herhangi birini de namoğlu yerine atasak, bu ligin ağası galatasaraydır beyler. kaderiniz bu, altımızda ezilmeye mahkumsunuz. hepinizin gençliği galatasaray altında ezilmekten sikildi, mahkumsunuz gençler, üzgünüm.
  • bugün de istifa etmemiş hakem eskisi. istifa da bir erdemdir.
    (bkz: bak hala oturuyor)
  • isifa etmek için neyi beklediğini merak ettiğim mhk başkanı.
  • yusuf namoğlu ve emrindeki bir çok kişinin onur ve şeref gibi kaygıları olduğuna inanmıyorum. tek dertleri mama. gözlemciler de bu şebekeye dahil. türk futbolunu temizleyecek tek yol türkiye dışından yürütülecek kriminal bir incelemedir çünkü hükümetin içinde olmadığı böyle organize bir suç bu ülkede uzun zamandır düşünülemez. yabancı gözlemciye izin çıkmaz, bu iş için adam tutmak bilgi satın almak, yedi sülalelerinin banka hesaplarını delik deşik ettirmek şart. istifa etmek ya da ettirmek falan bunlar böyle insanlara itibarlarını geri verir.
    bu adamlar suçlu.
    bu adamlar yargılanmalı.
  • kimlere hizmet ettiği açıkça belli olan döl israfı bir maşa.

acilen istifa etmesi gerekiyor çünkü sabır taştı. adaletin olmadığı yerde anarşi başlar!
hesabın var mı? giriş yap