şükela:  tümü | bugün
  • savcıların acilen hakkında tehdit ve halkı kışkırtmaktan ötürü soruşturma açması gereken insan müsveddesi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…tletmek_mubahtir.html

(bkz: savaşta sizin gibileri katletmek mübahtır)

gel de katlet bakalım, haysiyetsiz şerefsiz! gel katlet! bak senin o ağzını yüzünü nasıl kırıyorum!

(bkz: oh the akit tv)

(bkz: akit'in ahlaksız terbiyesiz olması)
  • iğrenç arabesk şarkılarda geçen mide bulandırıcı, bayık, bir şey söylediğini zanneden ama berbat derecede kalitesiz sözler vardır ya, hah aynen o şekilde konuşan bir demokrasi düşmanı.

"akit tv sunucusu yusuf ozan, cumhuriyet’in manşetini okurken şu sözleri sarf etti.

– 11 hoşuna gitti 11 ile bu sayısıyla orgazm olduğun için bunu manşete çektin.

– tek adam rejimi olsaydı ah keşke olsa… sizi iki dakikada kapatsa, keşke bir de şeriat olsa, keşke idam olsa sizi sallandırsa açık konuşuyorum hepiniz hainsiniz…”

– demokrasi kılıfının ardına saklanan sizler bu vatanın başına belasınız. ister alının ister yırtının keşke bu ülkede idam olsa. kellenin gitmesi lazım hainsin.

– demokrasi falan hikaye savaşta sizin gibileri katletmek mübahtır. öfkeme yenik düşüyorum siz hakikaten namus yoksunusunuz. sizlerin allah belanızı versin! kansızsınız, namussuzsunuz, şerefsizsiniz, haysiyetsizsiniz. sizde bir dirhem din iman yok. bir dönemin kalıntılarısınız. bunlar kripto siyonist. böyle bir dönemde bu ülkeye operasyon çeken haindir."
  • çakma milliyetçi. cumhuriyet’in manşeti yanında kamera kör anten sağır manşetini de derlemesini bekliyorum ama yemez biliyorum, çünkü kendi kankaları attı bu manşeti. yatacak yeriniz yok akitçi şerefsizler.
  • ülkede bir adet bile onurlu savcı kalmadığı için elini kollunu sallaya sallaya gezen bir bölücüdür.

neyse ki, artık adını öğrendik. gün gelir devran döner. şu orospu çocukluğunu yapmamış olsa o gün geldiğinde sessiz sakin hayatına devam edebilecekti. ama bu saatten sonra adını kimse unutmaz. götünü kollayan iktidar yıkıldığında tekrar gündeme gelecektir.

kaçma koçum ülkeden, olur mu? *
  • sarayın tasmalı köpeklerinden.