şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akit tv sunucusu yusuf ozan demir'in fetöcülükle suçladığı iyi parti antalya il başkan yardımcısı ve iyi parti antalya milletvekili aday adayı leyla liman oruç'u sosyal medya üzerinden taciz ettiği ortaya çıktı.

kaynak
  • bedelli yapabileceği yerde çürük alıp askere gitmemiş kişidir. sonra da vatanperver oluyor bu tip insanlar.
  • cihangir lislam'a "fetocu" demiş tacizci. leyla liman oruç bunun tacizlerine pas vermeyince kadını da fetocu ilan etmis.

cihangir islam kendisine soruyor "15 temmuzda kanaat lokantasının önünde halkla birlikte direniyorduk, sen napiyordun" bu akpli yanitliyor "evimde sosyal medyadan halkı orgutluyordum". ancak sosyal medyadan kendisini takip edenler 17 temmuza kadar ortalarda olmadığını söylüyormuş. . bir baska idda da rte tarafından gizli görev verilmiş, ahmet hakan komutasinda 5 kişilik gazeteci ekibi ile fetoyu almaya gitmişler, ancak amerikan başkanı "iç işlerimize müdahale olur" diye rte'den rica edince tayland'in balta girmis ladyboy ormanindan geri dönmüşler.

hayatınız korkaklık ve palavra üstüne kurulu. nasıl yaşıyorsunuz böyle yahu..
  • akit tv özel ilgi alanım olduğundan evde boş kaldıkça izlerim.
    özellikle günlük olaylara karşı nasıl tavır aldıklarını çok merak ederim.
    bu kanalın bazı özellikleri var.
    akp li belediyelerle ve fetö geçmişleriyle ilgili bir haber yapılır.
    ama ertesi gün ve sonrasında bir daha anılmaz.
    yani kanalın bir olaya ,anlık bir kıvraklıkla tavır alma eğilimi vardır.
    bu yusuf denilen kamilin geçen sene öğle saatlerinde gür sesli eski islamcı yeni hipster sakallı bir adamla programı vardı.
    bu gür sesli hipster sakallı adam , yusuf denilen kamil, fikir beyan ettiğinde , gür sesiyle itiraz ederdi.
    yusuf denilen kamilde hemen partnerinin fikrine anlık geçerdi.
    uzun lafın kısası,
    hata cihangir islamdadır.
    akit tv gibi kendini müslüman tanımlayan ama müslüman gibi ilkeli duramayan bir kanala çıkmayı kabul ettiğinde, yufka ile lavaşı ayıracak zekaya sahip olmayan yusuf kamilinin kurbanı olursun.
  • 15 temmuz gecesi ilgili görevi gereği 600 takipçisine twit atmış kişi. yalnız twitter’ı kapalı konuma almış. iddialara göre o gece twit falan atmamış.
  • insanların üzerine iftira atmaktan, onları kendi oturduğu koltuktan olmamak adına karalamaktan utanmayan sıkılmayan bir maşadır.

en son cihangir islam ile olan programında, 15 temmuz gecesi "sokağa çıktınız mı?" sorusuna, "ııı... ben sosyal medyadaydım... halkı yönlendiriyordum..." diyen "sosyal medya baş kumandanı", nefes alan canlıdır.

ulan insan şunu demeye utanır be... çık deki erkek gibi, bir tarafım yemedi sokağa çıkamadım, bulunduğum eve pıstım, köşeden tweet attım...

ulan o halde senin "mantığın" ve bakış açınla, kemal kılıçdaroğlu'nun senden farkı atmadığı 140 karakterlik bir iki tweet...*

buraya da yazıyorum.

ey ak partili üst düzey yöneticiler,

şu "muhterem" gibi niceleri; olur da iktidardan düşerseniz ilk tekmeyi yiyeceğiniz kişiler olacak.

öyle bir çıkar zinciri kurmuşsunuz ki, olayınız "dava, ülkü, yol, hedef, prensip, ilke..." olayından çıkmış... iktidardan düştüğünüz vakit ve arpaları kesildiği vakit; ahaber/atv/ülke tv/akit/tgrt/tv net.../sabah/takvim/türkiye/... bunların hepsi sizlere ilk tekmeyi vurup renk değiştirecek güruh olacaklar.

bu durum düşünenler için de bir ibret vesilesidir.
  • akit tv'nin canli yayinda oturdugu koltukta dildo oldugundan suphelendigim kasi gozu ayri oynayan ergen ve atarli sunucusu.

15 temmuz'da ruzgarin nereden estigini olcmekle mesgulmus kendisi, ona gore rotasini belirlemeye calisiyordu.