şükela:  tümü | bugün
718 entry daha
  • son yıllarda izlediğim türk futbolcular arasında bu kadar ayağına top yakışan oyuncu görmedim. çok farklı bir kumaşı var.

medyadan takip ettiğim kadarıyla oldukça da efendi ve ahlâklı. kadıköy'de bize attığı gol sonrası, gol sevincini fenerbahçe tribünleri önünde yapmak zorunda kalması üzerine tribünlere eliyle özür dilerim size yönelik değil işareti vermesiyle gönlümü fethetmişti. o zaman yazacaktım lakin unuttum gitti kısmet bugüne imiş.

sevgili yusuf kardeşim umarım buraları okuyacak kadar boş vaktin yoktur ancak bir vesile ile bu mesajım sana ulaşır diye yazıyorum.

bir fenerbahçeli olarak söylüyorum, avrupa'da kendine uygun bir takıma git ve allah uzun ömürler versin en az on sene millî takıma da üst düzey hizmet et. bu müthiş kuşak ve sen umarım millî forma ile kupalar da kazanırsınız.

not : mümkünse o süper bücür abdülkadir ömür'ü de götür.
  • şu boş muhabbetten bir bıkmadınız amk. avrupa’ya gitsin başarılı olsun bırbırbır. sanki her avrupa’ya giden başarılı oluyor ne sik varsa avrupa’da. hayatında 2 sene avrupa’da yaşamamış herifler sürekli aynı şeyi tekrarlayıp duruyor.
33 entry daha