• girdiği an hakan çalhanoğlundan daha fazla pozisyona girip oyuna katkı sağlamıştır bu akşam.
  • son yıllarda izlediğim türk futbolcular arasında bu kadar ayağına top yakışan oyuncu görmedim. çok farklı bir kumaşı var.

medyadan takip ettiğim kadarıyla oldukça da efendi ve ahlâklı. kadıköy'de bize attığı gol sonrası, gol sevincini fenerbahçe tribünleri önünde yapmak zorunda kalması üzerine tribünlere eliyle özür dilerim size yönelik değil işareti vermesiyle gönlümü fethetmişti. o zaman yazacaktım lakin unuttum gitti kısmet bugüne imiş.

sevgili yusuf kardeşim umarım buraları okuyacak kadar boş vaktin yoktur ancak bir vesile ile bu mesajım sana ulaşır diye yazıyorum.

bir fenerbahçeli olarak söylüyorum, avrupa'da kendine uygun bir takıma git ve allah uzun ömürler versin en az on sene millî takıma da üst düzey hizmet et. bu müthiş kuşak ve sen umarım millî forma ile kupalar da kazanırsınız.

not : mümkünse o süper bücür abdülkadir ömür'ü de götür.
  • türkiyede kaldıkça yazık olacak.avrupaya gitmeli
  • milli takimda kenan karaman ve irfancan bile oynarken henuz kadroya giremeyen abartilmiş futbolcu
  • lille takımına 20 m€ ya transfer olduğu söylenmekte.
  • lille'in 4 yıllığına 20 milyon euro teklif ettiği iddia edilen futbolcu.
  • fransa ligi, "vitrin" anlamında süper lig'den 5 gömlek önde olduğu için eğer lille takımına gitmişse hata falan yapmamış olacaktır.

lille'de geçireceği iyi sezon sonrası daha büyük takıma transfer olma ihtimali trabzon'da bir yıl daha oynayıp, top class bir takıma transfer olma ihtimalinden çok daha güçlüdür. ayrıca 20 milyon avro çok ciddi rakam. o parayı kim veriyorsa satmak lazım.
  • insallah yurt dışına çıkarsın evlat. lille gidersen çok mu iyi bilmem ama çamurdan olsun yurt dışı olsun. yoksa yaş 24 de geldi 1 sene 1 sene diye bide bakmışsın yaş 30. ondan sonrada yandı gülüm keten helva. eğer yurt dışına çıkarsa kendini 2-3 gömlek geliştirir ve milli takımada katkı sağlar. örneklerini saymaya gerek yok sanırım.
  • trabzonun hayal görmeyip acilen satması gereken oyuncudur. gelecek satıştan kar payı ile gönderilebilir. bir sakatlanırsa pişman olur herkes. çok kaliteli özel bir oyuncu, umarım ülke olarak kaybetmeyiz.
  • lille takımını fatih karagümrükspor sanan yazarları ortaya çıkaran transfer iddiası.

moussa sow, eden hazard gibi futbolcuların parladığı takım lille. ayrıca fransa ligi oyuncu parlatma açısından harika bir vitrin, sevgili yusuf yazıcı umarım performansını arttırarak devam ettirir ve onu daha iyi yerlerde görürüz.

not : pastırmaspor
hesabın var mı? giriş yap