• milan, zlatan ibrahimovic ve zlatan fanlarını üst üste koyup hoplatan yiğit.
    burada kendisine laf eden, yayla topçusu falan diye yazanların alayı, hasedinden gece uyku uyuyamamış zlatan fanları. en son rivaldo reis milan'a bir maçta 3 tane gömmüş, ta 19 yıl önce. dolayısıyla yaptığı iş öyle küçümsenecek, her babayiğidin harcı olan bir iş değil. bu ülkenin bir ferdi olarak gurur duydum, yolu açık olsun.

not: alexdesouzaspor.
  • arkadaşın 3 bin küsur dolar alacak kuponunu patlatandır.
  • avrupa liginde ortalama 8-9 gol ile gol kralı olunabiliyorken kendisi şu an 6 gole ulaşmıştır.
  • efendi ve klas topçu kişilik. arda turan tipindeki herifleri değil bu kardeşimi örnek almalı yeni gelecek futbolcu gençler.
  • dünya futbol tarihinde san siro’da milan’a hat trick yapan futbolcu sayısı sanıyorum ki çok azdır. ayrıca üç hafta içinde üst üste iki hat trick yapan futbolcu da çok azdır, tarihe geçti. 2 ve 3. golleri çok iyi. fransa’da gündem yine türkler!
  • framede görüp merak ettim. dedim ne yapmış da böyle gündem olmuş. neymiş iki defa üst üste hat trick yapmış. yav sen topsuz alanda nasıl bana onu söyle. ne yapayım gol atan futbolcuyu ben?
  • dün akşam attığı son gol muazzam olan futbolcu.

(bkz: hattrick yapadur çocuk)
  • uefa yurtdışındaki futbolcularımızın başarılarını da ülke puanımıza dahil etse keşke diye düşündürten milli futbolcumuz.
    "ben oldum" deyip de salma kendini nolur, çalış bak daha neler olur.
  • bir efsane doğuyor gibi.

şımarık deve kuşu ibrahimoviç denen malı sahasında gömmüştür;)
  • sayesinde abdülkadir ömür'ün yolunun da aynı şekilde açılmasını dilediğim futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap