• parali askerlerin ucretlerini komidinin uzerine koymustur.
  • kapitalizmin dayattığı şekilciliği iliklerine kadar işlemiş beyin yoksunu ''kaşarlara'' verilen ayar. instagram profili sözde ''düzgün'' olsaymış dm atınca cevap verirlermişmiş. bunlar kezban değil kaşar kaşar.
  • güzel olmuştur.

bu tarz kadınlara diyecek bir şey bulamıyorum. bir ara tanıdığım biri vardı sürekli dm'fen mesaj alıyordu birilerinden. sürekli reddediyordu. çocuk profil resmine beyaz bmw resmi koyduğu an cevap verdi ve bir süre takıldılar.

neyse sonuçta olay arz talep meselesi. yusuf kardeşimiz de polemiğe girmeden güzel cevap vermiş.
  • şu kezbanları bir araya toplasak lejyoner ordumuz olur, dünyaya meydan okuruz.
  • sosyal medyanin nasil bir copluk oldugunu tekrar gosteren ikiliye cok guzel verilen cevaptir.

uygulamalari amaci disinda kullanmaktan vazgecsek hersey guzel olurdu.
    twitter gunluktur.
    facebook yilliktir.
    instagram albumdur.
    bu uygulamalari analog eslenikleriyle esdeger kullanmayan bu tiplere prim vermemek de bizim elimizde.
  • yıllardır türk futbolunun adam gibi adamlarını izledik! dibe vurduk bugün türkiye'ye yabancı futbolcu geldiğinde ortama ayak uydurup onlara benziyor bir müddet sonra.

biz artık cenk,cengiz,hakan çalhanoğlu ve yusuf yazıcı gibi futbolcuların temiz futbol oynayıp düzgün karakterlisini izlemek istiyoruz. böyle devam yusuf.
  • eğer ünlü değilse (dm’e cevap) verip vermemeye instagram profili ile karar veren iki kadına verilmiş cevap içeriyor.

hayır bir insana cevap verip vermeye profili ile karar verebilirsin çok acayip değil de ünlü ise her türlü cevap veririm demek biraz şey gibi.
  • ya ben anlamıyorum heh siz böyle ailesini, memleketini paylaşan erkekleri hor görün tamam mı ama sonra bana değer vermiyor bık bık diye ötmeyin. insan ailesinden gördüğü şeyi yapar, bir erkek önce ailesine değer veriyorsa sizin de düzgün ve kendisininkine benzeyen bir aileden geldiğinize kanaat getirirse ve sizi seviyorsa muhtemelen sizinle ciddi düşünür. sonra yok efendim neden böyle oldu, acaba neden be?
  • ikilinin olduğu videoda futbolcu olduğunu "bilmesen" cevap verir miydin sorusuna vermezdim diyor. asıl mesele burada. futbolcuysa veririm(tek cevap değil muhtemelen), yok değilse cevap bile vermem. sırf parası var, meşhur diye onurunu ayaklar altına almaya gerek var mı? bazı kadınların, kadınlara yaptığını erkekler yapmıyor gerçekten. biraz onur ve gurur hediye etmek lazım.
  • eksik ayardır. ben olsam dava açar süründürürüm.
262 entry daha
hesabın var mı? giriş yap