şükela:  tümü | bugün
  • varsa şimdi yoksa ileride çocuklarının bu entryleri okuyup okuyup yüzlerinin kızaracağı insan (!) bence üremesin. çıkar çünkü bir yerlerden...

not: ilahi adalete inanıyorum.
  • bu başlıkta yer alan içeriklere ankara 3. sulh ceza hakimliği 2015/4662 d.iş sayılı 03/12/2015 tarihli kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • hakkında yazılmış entrileri mahkeme kararı ile sildirmiş aslan parçası. ben seni ve o tekmeni hiç çıkmamacasına aklıma yazdım yusuf yerkel. entri ne ki ?
  • hakkında yazılanların mahkemece silinmesi, "hukuk"un zalimler için de var olduğunu göstermiştir herkese. ama adalet farklı bir şey. dur bakalım o ne zaman tecelli edecek?
  • (bkz: buraya bakarlar)

yeni oyun alanımız vatana millete hayırlı uğurlu olsun...
  • cok guzel meltem banko taklidi yapar, pek severiz.
  • entry sildirmesi yerde yatan acılı madenci yakınını tekmelediği gerçeğini değiştirmemiştir

yandaştır ve akıllarda hep öyle kalacaktır. bazılarının aksine yaşı da gençtir muhtemelen devranın terse döndüğünü görecek ve yaşayacaktır
  • soma'da erdoğan'a karşı yapılan protesto gösterilerinde, yere düşen madenciyi tekmeleyen başbakanlık müşaviri.
  • bu başlıkta yer alan tekmelere ankara 3. sulh ceza hakimliği 2015/4662 d.iş sayılı 03/12/2015 tarihli kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.