şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eski ısparta belediye başkanı. hala görevdemidir bilinmez
  • bu kişi öğrencilik zamanında bir takım cinlikler yapmıştır ;

-sözlüye kimi kaldırsam, hmmmm
    -yusuf ziya günaydın
    +günaydın hocam.
  • üniversiteye ilk başladığım yılki (2001) ısparda belediye başkanı. daha sonra yerine seçilen akp adayı gazeteciye attığı dayak ile gündemi uzunca bir süre meşgul etti. günaydın'ın ısparta belediye başkanlığı koltuğuna yeniden oturması ise an meselesi.
  • (bkz: #15833685)

bkz vermekle yetinmeyip bir de bilgi verici olayım bari; aslen aksu yılanlı doğumludur* uzun yıllar antalya'da yaşamıştır**, belediye başkanı seçilince ısparta taşınmış sonra tekrar geri gelmiştir, şimdi tekrar yerleşecek gibidir, tıpkı diğer adaylar(bkz'ye bkz) gibi partisine bakmadan severiz sayarız kendisini..

*: gelendost'un bir köyü bilirdim değilmiş, düzeltme için birsaatgeri'ye teşekkürler.
    **: hazır düzeltmeye girmişken buna da bir sürü itiraz geldiydi; "bildik bileli ısparta'da yaşar inşaatçılık yapar, antalya n'alaka?" diye..,
    -kendisinin antalya'da nissan'ın ilk bayisi olduğu zamanları bilirim, o kadar iddialaşmayaydınız iyiydi. hatta adaylığının ilk zamanında kanal 32'nin* sokaktaki vatandaşa sorduk ayağına; "antalya'da yaşayan ısparta belediye başkanı istemiyoruz!" tarzı propaganda yayınları falan haftalarca sürdüydü..
  • şehrin dört bir yanındaki reklam panolarına, belediye binasına ve otobüslerin arkalarına cumhurbaşkanına yazdığı teşekkür metnini astıran, ayrıca yaptığı açıklamada başbakana ve şehrin akp'li vekillerine teşekkür eden mhp'li ısparta belediye başkanı. sanmıyorum tüm bunları boş yere yapsın.
  • eger kendisi o rezalet gul heykelini cizdiyse, vay onun yuksek mimarligina diyorum ben.

neyse. mhp kendisini yeniden aday gostermeyecekmis deniyor.
  • 2014'te de ısparta belediye baskanligi icin en guclu adaydir.
  • "rs fm'de yavuz oğhan'dan bidebunudinle programına konuk olan ısparta belediye başkanı yusuf ziya günaydın, yazar ihsan eliaçık'ın kentteki kitap fuarında yasaklanmasını değerlendirdi. günaydın, "devlet bey değil, ben yasakladım. okurlarıyla buluşmasını engellemiş oluyorum" derken, karara tepki gösteren yazarlara da "gelmesinler" mesajı verdi.".

https://youtu.be/h6id8un8t7e
  • iki konuda beni ve ıspartalıları üzen belediye başkanı. 1- gökçaydaki atıl durumda olan devasa amfi tiyatro 2- küçük bir şehire çevirdiğiniz ve asfalt çalışmasını yarıda bıraktığınız çünür mahallesinin toz-toprak sorunu ... ki naçizane fikrim çünürün tarım arazisi olması gerektiğidir ..