şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkacak olan bir league of legends şampiyonudur.

https://www.youtube.com/watch?v=zpzfm2_ufua
  • lole gelecek olan yeni kız herosudur
  • lol’ün kedi şampiyonu. oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • loldeki en tatlı hero diyebilirim. kesmeye kıyamıyorum.
  • kötü bir io çakması

edit: io çakması olarak kötü, şampiyon olarak iyi olduğunu fark ettim. support main olarak tavsiye ediyorum. iyi pozisyon alan bir nişancı ile çok iyi gidecektir.
  • buff alması gereken hero dmg oldukça düşük ama agresif bir adc ile uyumu iyi olabilir yoksa s9.10 da soraka daha işlevsel.
  • milletin icine kaçıp damage almadan hayvan gibi hasar veren hero.
    (bkz: kanser)
  • lolü kızlar daha çok oynasın diye çıkmış herodur
  • bu kadar saçma bir hero olmaz. bunu kim tasarladıysa oyundan soğutmak için harika bir yol insanları.

düşünün takımınıza bot lanede iki tane mal gelmiş ve lanede rakibi kastırmışlar. oyunu resmen 5 kişiye karşı 3 kişi oynuyorsunuz. tam o sırada bi bakıyorsunuz aslında 6’ya 3 oynuyorsunuz. bu kanser yuumi birinin içine giriyor hem kendi hasar almıyor hem attığı skillerle onum hasarını azaltıp rakibe bilumum cc uyguluyor. o ölürse bu şerefsiz hero başka bir heronun içine girip aynını yapıyor.

şeytan yani. bu oyunu böylesi boktan şampiyonlarla doldurup zaten feeder dolu takımlarda rakipleri iyice zor duruma sokan riot games tebrikler bugün bu oyunu bırakıyorum.
  • çok zayıf gördüğüm league of legends şampiyonu. tekli derecelide seçmek resmen kumar. takımdaki diğer 4 kişiye çok bağlı ve erken oyunda ciddi mana problemi var. oynanması için ciddi bir güçlendirme gerekiyor.