şükela:  tümü | bugün
  • show tv’nin ocak ayında yayınlanacağı açıklanan nebahat çehre, aslı tandoğan, ece çeşmioğlu, pamir pekin,pelin karahan ve pelin öztekin‘in oyuncu kadrosunda olduğu yeni entrika dizisi.

müge uğurlar‘ın yönettiği yuvamdaki düşman’da; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor.
  • biraz önce fragmanına denk geldiğim dizi.

fragman ateş ediyor tabi ama bi müddet sonra bunun film değil dizi olduğunu hatırlıyorsunuz. sündüre sündüre piç edecekler diye üzülmeyin, daha 3. bölümde piç olmaya başlar güzelim konu.
  • gerilim-drama türlerinde olacağa benziyor. bu arada ilk gerilim dizimiz olacak galiba.izler miyim bilmiyorum ama konu güzel. amerikan filmlerindeki gibi mutlu bir aileye göz koyan saplantılı ve anne olmak isteyen ya da zaten olan bir kadın. bakıcı filmini hatirlatti.
  • bana the hand that rocks the cradle filmini hatirlatti.
    guzel islenirse sansi olabilir.
  • muhteşem yüzyıl kökenli ekibin domine ettiği bir başka dizi.
  • çok iğrenç bir dizi olacağını düşünüyorum. izlerken stres olunacak. sinema filmi olsaydi keşke.
  • the hand that rocks the cradle çakması olacak gibi duran dizi.
  • farklı bir konusu var gibi görünen dizi. kadrosu da dikkat çekiyor. şans veririm.
  • klasik bir konusu olacak muhtemelen. illaki bi düşmanlıklar falan olacak. yine aile içi entrikalar üzerinden tutarsa bi 300-500 bölüm gider tutmazsa 10-15 bölümde final yaparlar.
    ağalık düzeninden giren diziler mafya dizileriyle devam etti. polisiye diziler devri de bitti arada komedi dizileri aile dizileri gördük en güzel işleri zaten bunlar çıkardı. mahalle & aile ilişkisini işleyen konular hep güzel hatırlanacaktır. şimdi de askeri diziler moda.
    bu da biterse muhtemelen yeni baştan başlayacaklar geçmişe dönecekler.
  • yufka yürekli bir insanım ve bu yazacaklarımın belki onlarca insanın işini etkileyebileceğini düşündüm. yine de yazmama engel olmadı. o biçim bayağılık.

dostlar mahallesi gibi akasya durağı türevi rezaletlere zaten yorum bile yapmıyorum çünkü değmeyeceğini biliyorum. zaten üç haftada bitmiş o dizi. artık o tür işlerin ömrünün bu kadar kısa süreye indirgenmesi mutluluk verici bir durum. içler acısı olunca tabi ülke her yandan, öyle bayağı dizileri barındırmamaları bile güzel geliyor.

şimdi bu diziye dönecek olursak söyleyecek çok şey yok. kısacası, dizinin adından senaryosunu çok rahat çıkarabiliyorum kafadan.

sanırım bu kadarı yeterli.