şükela:  tümü | bugün
  • umuttepe kampüsünden sahile kadar yapılabilecek en iyi faaliyetlerden biridir.tanımı içeren mevzu:

p:pedro almadovar,a:antonis remos

p:antonis yine feyizli bi rüyayla karşı karşıyayım

a:nabıyon olm sen yatmadan önce

p:standart prosedür yan yatır falan adeleyi biliyon

a:yok lan ne adelesi

p:dağ tepe bi yerdeyiz bi uçta adele tam karşısında her zaman ki şişmanlardan ortalarındada mumyalama tekniğiyle sarılmış hüsam birbirine yuvarlayıp duruyolar sonra adeleninin kafası atıyo yakıyo cigarasını napcaz bu husamı derken kızlar hüsamı uçurumdan yuvarlamaya karar veriyo

a:harbi ayıp etmişler ama sende yapmışındır bişeyler

p:soğuk savaşın ilk yılları kızıl orduda snaypır olarak takılıyom ama nası takılmak tam bi efsaneyim savaş yılları imkanlar kısıtlı olsada kafamızda kalpaklar tüm yoldaşlar kopuşlardayız http://www.youtube.com/watch?v=lzgbgavuvqu ortam dj i hüsam boş zamanlarımdada snaypıra çıkıyo

a:nası lan konsomatrisler gibi snaypıra çıkmakta neymiş

p:truva filminde ki pitt ustayı hatırlarsın herkes savaş alanında ben orda burda sürtüyom ama piyasada ki en iyi snaypırda benim .dediler mevzu var karşı tarafın en iyi snaypırı vs atmak istemiş

a:fak hüsam fak

p:yok be olm sıkıntı yok karşıda ki elemanda tanıdık sayılır eski driftçilerden tokyo kenan

a:nası lan olur mu öyle şey o dingil snaypır tüfeğini nerden bulmuş

p:ayen çok saçma ama olayı kes kenan baltık denizinden feribotla geçerken biriyle tanışıyo mescidin yolunu tutuyolar ve ardından arapça altyazılı spaydırmen izletmeye başlıyo elemana dayı kgb ajanı bu arada duruma daha fazla dayanamayıp tüfeği tokyoya hediye ettikten sonra baltık denizinin soğuk sularına bırakıyo kendini

a:uuf çok tehlikeli

p:bende duruma temkinli yaklaştım once paintte vsye davet ettim kabul etmedi yoldaş stalinde fotoşop bileydin bari hüsam dedi bizim bilgilerde paintle sınırlı olduğundan çıktık bi kuleye tüfekçimsonerle sonerde dingilin önde gideni http://www.youtube.com/watch?v=oiq8kk1mhoi başladı garip hareketler danslar yapmaya hetşatı yedi bende savaştan soğudum baktım olcak gibi değil sakızlı kızla beyblade takımımızı kurduk rus takımı sakızlıyıda elimden alınca bu sefer sağlam töbe ettim

a:hüsam uçurumun kenarındaydın şişman kızlarla hala bağlantıyı kuramadın

p:boş ver şişman kızları vol.3 ü yapıp bırakçaktım ama istediğim kıvamı yakalayamadım zaten sakızlı deferinide kapattıysak amaca ulaşmış sayılırım

kurtadam vs izmit
  • türk veya türkiye halkı yeniden yuvarlanmaya başladı. eskiden hiç olmazsa silahlı olarak yuvarlanırdı, büyük tarihsel kavşaklarda çöpçü balığı gibi kendini ve çevresini aktar dönder ederdi. şimdi ise silahsız şekilde, gözünü yumarak dönmeye-tekerlenmeye* başladı. artık çevre evrenimiz yani ortadoğu için adaleti ve güvenli-yapıcı gücü temsil etmiyoruz. yanar döner, serseri mayınlığı, çıkarcı-fırsatçı arayışı, hırsızlar, ölü cepçisi* güruhunu temsil ediyoruz. saframız yüzeye vurdu. güçlü de değil, uyanık da değil, vicdanlı da değiliz. umut tükenmemiş olabilir, çok az, toplumumuzu toplamımızı yorumluyorum. [4 ağustos 2014]