şükela:  tümü | bugün
  • ay götüm! işte bu yüzden nal topluyorsunuz her seçimde, hala diyor ki eööeee yüzde 52'si akıl hastasıöeeee.

mal geldiniz mal gideceksiniz amk. ulan sıradan insanın önde gideni, elinde bayrakla koşanısınız. ha o çomar survivor izler, sen black mirror izlersin, o çay içer, sen bira içersin. bu mu lan senin farkın bok? ne üstünlüğün var ulan senin bu halktan kibirli bok?

bir halt değilsiniz, hiçbir zaman da olmadınız, sadece kendini çok özel sanan internet bağımlısı, asosyal, avrupa hayranı mal bir nesilsiniz o kadar.

oku nickimi!
  • delirdik
  • akıl hastası falan bilemem ama adamlar mutlu en azından. hiçbir şeyleri yok ekseriyetle, sermaye tarafından sömürülüyorlar ölümüne, bir tavuk döner ayrana muhtaçlar ama adamlar mutlu. madem mutlular hallerinden, o zaman koy götüne rahvan gitsin.

madem zekisin, madem çalışkansın, zaten paranı kazanırsın. maksat sürünenler mutlu olsun.
  • alenen hırsızlık yapıp alenen oy çalan bir adama oy verip vermeyenlerle arasında hiçbir fark olmadığını iddia eden yazarları gün yüzüne çıkarmış başlık. evet, evet. chp'liler hep sıradan halkı eziyor, hırsız bir diktatörü desteklemek hor görülmemeli zira, hep kültürden dolayı.

diyorum kendi kendime, ''lan 20 yaşında çocuksun, daha bir boktan haberin yok, şurada siyasi entry girme'' diye ama yazdırıyorlar işte. neyse hayırlısı.
  • öncelikle oran az. kibir, aşağılama goygoyu yapan köpek geç bunları. aşağılık insanlar olduğunuz için aşağılanıyorsunuz zaten. eğitiminiz düşük, ahlakınız sorunlu, dininiz amaç değil araç, fenotipleriniz bile sorunlu. dolardan banane diyen insanlara ben akıl ve mantık ile yaklaşacağım öyle mi ya da malum kişi ile yakalasam orospuluk anamdadır diyebilecek kadar rezil bok parçalarına mantık ile sağduyu ile yaklaşmam gerekiyor öyle mi ? bu et ve kemik yığınlarını önemseyip onurumdan taviz vererek kazanma ihtimalini yükseltecek isem ömür boyu kaybederim sorun değil.

beş para etmeyen aşağılık insanlarsınız herkes seçimlerinin sonuçlarına katlanacak, herkes.
  • siz hala insanları yüzdesel olarak bölmeye devam edin sonra her seçimde gelip ağlayın ben de sizi izleyip kahkaha atayım.
    edit: imla
  • bu ülke delilerle , gerizekalılarla , ruh hastalarıyla doludur. -nihal atsız-
  • bu ülkede herhangi bir partiye oy veren akıl hastasıdır. dolayısıyla başlık sahibi de sıkıntılı. zaten akıl hastası ben akıl hastasıyım demez.

(bkz: milletvekilini halkın seçmediği cumhuriyet ülkesi)
  • aktroll, tersten trollüyor bizi :)

ay götüm diyen arkadaşı görüyorum ve arttırıyorum. bu salaklar böyle başlıklar açtığı sürece daha çok gömeriz sandığa biz bunları.

(bkz: engelle)

he he engelle :)))

11 seçim 4 referandum kazanmış adamın muhalefeti söylüyor bunu.

yalnız seçime karar verilen tarihle seçim günü arası yok mu. o ara çok tatlı oluyor bu çocuklar. o kendilerini organize etmeler, el ele tutuşmalar, bu sefer oldu demeler, şerefine tayyip deyip taşak geçtiğini sanmalar, o enerji o özgüven, o çocuklar inanın demeler falan...

çocuklar inanmayın demiştik :)))
  • bana pek öyle gelmedi. 2 gündür sözlükte yazılanları okumak yeterli kimlerin akıl hastası olduğunu anlamak için. kime diyorum ki mk çoluk çocuk yuvası işte.