şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: get carter)
  • hande ataizi'nin iki kiliga (fahise & zengiz kiz) girdigi eski bir kanal d dizisi.
  • (bkz: ahey hey hey)
  • kargonun kabuğunu kırıp patladığı, geniş kitlelere ilk kez ulaştığı şarkı.. peki en gaz şarkılardan biri midir, duruma göre olabilir neden olmasın..

hiç kimseyi sevemem
    sevgi dürüst olmadıkça
    hiç kimseyi öpemem
    kimse içten öpmedikçe
    hiç kimseye gülemem
    kimse bana gülmedikçe
    hiç kimseye vuramam
    kimse bana vurmadıkça
    sebepsiz yere soylediğim
    tüm yalanlar aklımda
    hiç istemeden kırdığım
    tüm insanlar karşımda
    hiç kimseye bakamam
    gözler yalan söyledikçe
    hiç kimseyi aldatmam
    çılgın sözler duymadıkça
    hiç kimseye inanmam
    ruhum kabul etmedikçe
    'korkularım saklı şimdi
    kimse beni sormayınca
    tüm aşklarim solgun simdi
    gecmiş beni anmayınca'

söz: mşş
    beste: mşş, selim, koray
  • klibinde koray' yapılan agır makyaj dolayısıyla buyuk sansayon yaratan kargo gurbunun cıkıs parcası
  • (bkz: face off)
  • ülkedeki en gaz yerli rock parçasıdır denilirse aslında pek de yanlış bir düşünce olmadığını destekleyen kargo parçası.
  • aydan sener 'in oynadigi bir tv filminin adi...
  • kaliteli yapımların adresi * flash tv nin yeni programı.

efendim, programı hakan aygün sunuyor. bir adet yalan makinesi adında, hani bazen anahaber bültenlerinin verdiği "işte dünyanın ilk bilgisayarı.." diye kocaman bir makineyi, 60 ların, 70lerin dünyasından resimlerle sunarlar ya.. işte böyle kocaman, üzerine düğmeler falan yapmışlar, bir şeye ünlüler bağlanacakmış, sorular sorulacak ve doğru söylüyorsa ünlümüz, alkış sesi duyulacak, yalan söylüyorsa, üzerindeki minibüs lambaları yanıp sönecekmiş.

ilk konuk dün akşam ahu tuğba ydı.

bu kimsenin aklına gelmeyen yapımı düşünüp yayına sunduklarından dolayı flash tv yetkililerine teşekkür ediyorum. bakalım daha nice, güzide programları tv dünyamıza kazandıracaklar..

(bkz: sururi)
    (bkz: gerçek kesit)
    vs.
  • klibi kemancıda çekilmiştir bu parçanın.