şükela:  tümü | bugün
  • bu saatten sonra artık sivaslı badimdir.

kim bilir kaç defa ve nerelerde karşılaşmışızdır birbirimizle şu küçük şehirde?
  • sözlükteki az sayıda "yazar gibi yazar" olan yazarlardan birisi.

daha iki gün önce kaydolmuş bir çaylak olmama rağmen, uzun zamandır sözlükte gezen biriyim. komplekslerden, kendini beğenmişliklerden uzak, doyurucu ve okunmaya değer yazıları var.

entrylerini kitap gibi okuyorum. klavyene sağlık yuzu kara.
  • bazı insanlar vardır.görmemişsindir,duymamışsındır fakat sözlük yoluyla ettiğin 5 dakika sohbetin sonunda ''abi'' ünvanını yapıştırırsın.akıl alacağını bilirsin,bir derdinde hemen içini dökebilirsin.

canlandı mı gözünüzde?hah o babayiğit kendisi olur.

selam ederim.
  • sivaslı ince memed.
  • elleri cebinde yürüyor, paltosunun yakasını kaldırıyor, üşüyünce bir şiir mırıldanıyor ve şimdilik sadece gidiyor.
  • her gece yatağına yatıp yazarın entry'lerini okuyup kendisiyle oynadıktan sonra uyuyan yazar.

bu mesajı herkese atıp kendisiyle oynamaya devam ediyor.
  • daha önce bir başka yazar daha bu gece yaptığının aynısını yapmıştı, şimdi adını hatırlamıyorum. üzgünüz birader, ilgi çekmek için daha orjinal yöntemler bulman gerekiyor.
  • normalde sözlükte hala kadin diye karistiranlardan sonra "hay allah, aksam aksam yine cattik" derken, meger herkese ayni mesaji gondermis.
  • kendisi manyak sanırım ? 3 defa aynı mesajı attı ya la gece gece..

http://i.hizliresim.com/82d431.jpg
  • ağır işsizliğin tanımı yazar arkadaş. o malum mesajdan bana da göndermiş. ya ağır işsiz ya da zararsız delilerden.

tüm türkiye olarak geldiğimiz şu noktada en azından tacizci sapık olmadığı için şükrediyoruz.