aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
525 entry daha
 • twitter hesabından flood halinde oyuncuları tanıtıyor an itibariyle. başrol oyuncularından biride, game of thrones dizisinde ned starkın genç halini oynayan robert aramayo
 • an itibari ile cast akmaya başladı. ağır toplardan kimler var merak icindeyiz.
  evet oyuncular arasında zenci var. ama su seride zenci birinin ne isi var geyigini birakin artik, umbar korsanları, haradrimler arasında kara adamların olduğu geçiyor kitaplarda. zenci elf olursa o baska tabi.
 • oyuncular arasında zenciler var, hadi hayırlısı bakalım. sjw'ye kurban gitmese bari dediğim dizidir.

  o dönemde zenci bir ırk var mıydı orta dünya'da, bilenler yesillendirirse sevinirim.

  edit: epey cevap geldi tesekkurler. sonuç: orta dünya'da kara ırk yok. son çare haradrim.

  bir edit daha: dün gece bir anlık tepkiyle hızlıca yazmıştım. ah lisede olsaydım koca külliyatı tek tek karıştırıp kanıtlarıyla sunardım buralarda. tabi geçti artık bizden. yine de yanlış hatırlamıyorsam, "kara elf" bahsi geçiyordu bir yerinde silmarillion'un. ama hiç önemli bir rolü yoktu ea ya da arda evreninde. dolayısıyla insanların gösterdiği tepki bir ırkçılık olarak algılanmamalı. son zamanlarda her yere sokuşturulan çeşitlilik (diversity) duyarı sebebiyle bizim de social justice warriors (sjw) dediğimiz olgunun yüzüklerin efendisi gibi bir yapımda vuku bulması bizi üzüyor o kadar.

  ayrıca (bkz: benim zenci arkadaşlarım da var)
 • yok o zamanlar maymundular sonradan zenci olumuşlar.
 • nigı var cidden. yüce eru belanızı versin aptallar. ne oynayacak bu adam? zenci elf görürsek tüm orta dünya külliyatını sokarım yapımcılara. eşcinsel cüce de koyun tam olsun rezil herifler.

  edit: altta bir geri zekalı yazar rhun, harad falan demiş. sorun bakalım ikinci çağda harad'ın nesi anlatılacak?
 • (bkz: zenciler siksin sizi sik kafalı faşistler)

  hayır bunu diyen de soktuğumun ortadoğulusu. naziler dünyayı yönetse alt ırk diye damgalanıp paçavra gibi kenara atılacak değersiz yığın sürüsü. sanki beyaz tenli anglosakson da, zenci oyuncu beğenmiyor haspam.
 • (bkz: black gandalf)
 • umarım zenci oyuncular insan rolündedir keza elf olurlarsa berbat olur.
 • zencili porno izleyenlerin zenci var diye laf ettikleri dizi.

  edit: the flash'te wally zenci olduğu için değil, boktan bir dizi olduğu için patladı. doctor who'da kadın doktor olduğu için, artık yazılamadığı için patladı. steven moffat, russell t. davies mi var yazacak?
 • muhtemelen sjw'ye kurban gidecek gibi duran dizi. hala siyahilere ırkçılık yapıldığını sanan embesiller var. bak flash dizisinde wally west'i siyahi yaptılar patladı, doctor who'da doktoru kadın yaptılar patladı. star wars keza öyle. şu ırkçılık olayını kıçınızdan anlamayın artık. yok işte middle earth'de siyahi ırk. meram söyleyince de 2 gr iq'suyla küfür ediyor. sen git kitapları oku önce. kitapta ya da çizgi romanda olmayan bir şey olduğunda batıyor işte insanlara. iyi ki bir nick fury'i siyahi yaptılar ha. iyi ki black panther filmini göğe çıkardılar. hadi celebrimbor'u siyahi yapsınlar da sauron'un annatar haliyle yiyiştirsinler. siz bunlara layıksınız.
87 entry daha