• ismi yanlış konulmuş program. programın ismi "dünyada abdülhamit'den başka komplo yapılan kimse yok" olmalıydı. saf saf bekliyorum haftalardır. tamam sultan hamit bunlar için önemli. hadi bu bölüm de yayınlarlar, haftaya başka bir konuya ve komploya geçerler diyordum. beyhude beklemişim. ne komploymuş arkadaş, anlat anlat bitmiyor. bu belgesel sultan hamit'i övme belgeseli değilse biraz ittihatçıları konuştursunlar lütfen.22 yıl boyunca neden gizli yürütmüşler faaliyetlerini. dertleri neymiş bir de onları dinleyelim.
  • yakında trt belgesel'de ekrana gelecek olan bir belgesel dizi. reklamlarından anladığım kadarıyla osmanlı tarihi eksenli olacak. kanalın yeni yayın döneminde ekrana getirdiği savaşın efsaneleri, dünya tarihinin dönüm noktaları gibi diziler gayet güzel olsa da akp teretesi ve osmanlı tarihi yan yana geldiğinde ne olduğunu hepimiz biliyoruz. ne kadar yalan yanlış ikinci cumhuriyet kara propagandası varsa ekrana taşıyacaklar muhtemelen. umarım tam tersi olur.

edit: tahmin ettiğimiz üzere tarihi gerçeklikler ile alakası olmayan leş bir yapım olmuş. tvdb'deki sayfasında da türler kısmına fantezi ve bilimkurgu yazılmış.*
  • bana kalırsa ergenekon kumpasları silsilesi
    ve kozmik odanın bülent arınç'ın: 'bana suikast ediyörleer!'
    yaygarasıyla açılmasıdır.
    biz niye mal mal seyrettik o da ayrı muammadır.
    suyumuza uyuşturucu mu karıştırmışlardır ne?
  • kim ne derse desin 21. yüzyıl için amerika 11 eylül olayıdır. olayı diyorum saldırı demeye dilim varmıyor.
hesabın var mı? giriş yap