şükela:  tümü | bugün
 • losc lille takımının 21 yaşındaki malili orta saha oyuncusu. bu sezon 38 karşılaşmalı ligue 1'de 23 maça çıktı ki, hiçte fena bir rakam değil.

  bir süredir kendisini takip ediyorum, ilk karşılaşmalarını seyrettiğim zamanlarda kumaşını çok net şekilde hissettirdi. dışarıdan bakıldığında sissoko kabilesinin bir üyesi gibi az teknik, çok sertlik kuralına bağlı bir oyuncu gibi düşünüyorsunuz ama bu çocukta modern futbolun gerektirdiği her şey var.

  dripling, çalım, şut, ikili mücadele, hava topu, oyun kurma ve görüşü, pozisyon okuma, serbest vuruş, dinamizm vs.. yok yok kısacası ve bu çocuğun yaşı 21!

  bu sezon yeni yeni forma giydiği için güncel piyasası 800.000 € gibi komik bir rakam. tahmin ediyorum kulübü 5-7 arası bir miktar ister kendisi için ki bu da kendisi için komik bir rakam olacak ilerisini düşünürsek.

  sakatlık yaşamadığı sürece yeni sezonda hocası marcelo bielsa'nın elinde çok daha değerli bir oyuncu olacağına hiç şüphe yok .

  bu sezon attığı bazı goller şöyle;
  losc - angers sco
  uganda-mali
 • 30 ağustos 1996 doğumlu genç yetenek. fildişi sahili doğumlu malili futbolcu. lille'de orta saha mevkinde top koşturmakta.

  takımının son maçında 35 metreden hayvani bir gol atmış ayrıca.

  yves bissouma serbest atış