şükela:  tümü | bugün
678 entry daha
 • kurumsal köleliği bitirmek isterken, boş özgüvenin kölesi olmaktır, o.
 • z kuşağı kafasını o akıllı telefonların ekranından bir kaldırsın da önce kıçını toplasın...

  bunlar mı bitirecekmiş köleleği?

  edit: hah salağın birisi mesaj atmış ":) z kuşağı olarak yorumunuzu okudum" diyor... üstelik bunu "kendinden daha akıllı olan" telefonundan da yapmaya devam ediyor...

  daha okuduğunu da anlayamıyor... kaldır kafanı telefondan kıçını topla!!!!
 • z kuşağı bunu istese de bitiremez.

  akın soft'un robotları çalışacakmış bu tip işlerde. dolayısı ile kölelik bitecek, huzur gelecek. artık her yer hindistan.
 • z kuşağından değilim ama argümanlarınız çok boş savunmalar içeriyor. z kuşağına gelirsek eğer suç onların değil.

  teknolojiyle hiç kaynaşmadığımız kadar içli dışlı olduğumuz bir dönemdeyiz. ben daha çocukken cep telefonu çıkmamıştı. şimdiki 4 yaşındaki çocuklar tabletle oynuyorlar.

  sabah 8 akşam 5-6 arası çalışan ebeveynler çocuklarını pas geçiyorlar. ilgilenemiyorlar. bu çocuklar da youtube, oyun, ilişki, porno çemberinde mekik dokuyorlar. youtube ve oyunlarda tabii ki yararlı şeylerle ne kadar karşılaşıyorlar muamma.

  para için insanlığını satacak şerefsiz köpeklerin geliştirdiği oyunlarla, müziklerle, programlarla büyüyor, yozlaşıyor hepsi. network büyük bir çöp yığınına döndü ve o çöp yığınında kavruluyor herkes. sonucundaysa ortaya böyle şeyler çıkıyor işte.

  bu geri zekâlı tipler çocuk yapıyor ve o çocukları böyle eğitiyor görün işte.

  hiçbir canlı etiğe, ahlaka vermesi gereken önemi çocuk hâliyle keşfedemez. doğru yönlendirilmesi gerekir. çevresinin ve ailesinin düzgün olması gerekir. bu bakımdan köpeklerle insanlar arasında hiçbir fark yoktur mesela. köpek de nasıl görürse öyle yetişir, insan da...
 • z kuşağı ile henüz çalışmaya başlamamışların tespitidir.
 • z kuşağı önce 50. seviyedeki boss görevini bitirsin.
  kurumsal köleliği bitirecek kuşak d kuşağıdır.
 • aramızda dağlar kadar yaş farkı yok ama benim en büyük beklentim emekli maaşlarımızı ödeyebilsinler. kölelik vs herkes ihtiyacı olduğu şeyin kölesi olur. onlar da mutlaka bir şeyi kölesi olacaklar.