şükela:  tümü | bugün
 • syfy'ın 2014 sonbahar aylarında yayınlamaya başlayacağı yeni zombi dizisi. ilk sezon 13 bölüm olacak.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…tm_source=twitter
 • 30 saniyelik ilk fragmanı düşen dizi.

  https://www.youtube.com/watch?v=lmdvvh89wn8
 • sırf zombi dizisi diye beklediğmiz dizi.
 • acıtasyondan ziyade aksiyonu verirlerse tadindan yenmeyecek dizidir. heyecanla bekliyoruz işte.
 • duyumlara göre aksiyon ağırlıklı olacak dizi. o yüzden çok beklentili olmayın. biz the walking dead'in insan ilişkilerini, psikolojik savaşını, hayatta kalma içgüdüsünü sevdik.

  ayrıca; twd gibi muhteşem bir çizgi romana dayanmadığı için de biraz beklentileri düşürmek gerek.
 • walking dead'in uyuz zombilerindense artık world war z'nin cengaver zombilerini seyredebileceğimiz dizi.

  post apokaliptik müptelası olarak off diyorum.

  edit: tırt çıktı.
 • fragmanı itibariyle (bkz: şakaysa komik değil ciddiyse hiç komik değil) tarzı bir dizi olacakmış gibi görünen syfy dizisi.
  bu dizi sıvama aşaması olur diye korkuyorum. sonrasında nbc'nin kanalda revizyona gidip, daha kaliteli diziler çıkarması ileriki dönem için arzuladığım tek şey.
 • konusu maalesef çok klasik, hatta bıktırdı artık.

  artık amerikalıların, dünya üzerinde hastalığa bağışıklığı olan tek insanı bulup binbir zorlukla, dünyada ayakta kalmış olan tek ve yine amerika'da bulunan sağlık merkezlerine getirirken çektikleri çileleri görmek izleyicileri bıktırdı.

  izlemeden de pek bok atmak istemiyorum, sonuçta amerikalı bunlar. prodüksiyon da bunlarda, para da. istediklerini ortaya koyabiliyorlar. klişe de olsa muhtemelen iyi iş çıkartıp güzel bir görsellik de koyabilirler ortaya. sonuçta hiç üretmeyen bir ülke olarak ortaya bir şey koyup, üretenlere bok atmak bize düşmez.

  zombi temalı ne dizi, ne de film kaçırırım. ayrıca koşuyormuş bunlar hiç değilse kötü oyunculuk ve aşırı klişeden kaçınırlarsa benim gibi fanboylar diziyi mutlaka izler.

  ayrıca dizinin premieri 13 eylül'de yani bu güzide entry'm den 1 gün sonra.

  dizi severlerin takip etmesi için; www.episodecalendar.com

  (bkz: episodecalendar)

  premier sonrası edit: berbat oyunculuklara sadece 6 dakika dayanabildim ve kapattım. üzgünüm. ayrıca zombilerin makyajları berbat. sezon sonunu görmesi imkansız.
 • zombi olsun çamurdan olsun diyerek altyazı çevirilerini yapacağım dizi. bir zombi bir de canavar görünce dayanamıyorum.

  bu arada ilk bölümü bu gece yayınlanıyor.
 • zombi, virus dizisi yaşasın diye izlemeye başladık da, çok kötü be abi!!! 5. sınıf amerikan filmi gibi anasını satiim. oyunculuklar, efektler berbat. sanırım dizinin yapımcısı the asylum oldugu için oluyo bunlar. sharknado denilen rezaleti de onlar yapmıştı zaar. neyse 2. bölümü de izleyip öyle karar verelim bakalım.