şükela:  tümü | bugün
 • dagistanli ufc dovuscusu. ninja gibi duvarlarda yuruyen bir arkadas. ufc 223’te kyle bochniak’i 5 raund dinlene dinlene dovdu. yolu acik.
 • 1991 dağıstan doğumlu, ufc featherweight (tüy siklet) dövüşçüsü.

  1.85 boyunda, 65 kilo. serbest güreş, kickbox ve wushu uğraştığı alanlar. 2012 yılında başladığı mma kariyerinde amatörde 1 mağlubiyet aldıktan sonra 15-1'lik derecesi var. eski acb featherweight şampiyonu. 8 maçlık galibet serisi ve acb tüy siklet şampiyonluğundan sonra geldiği ufc'de de 3-0'lık karnesi var. yani hali hazırla 11 maçtır kazanıyor. boyu sikletine göre uzun, yine rakiplerine göre avantajlı bir uzanma mesafesine sahip. koleksiyonu geniş, hem ayakta hem yerde dövüşmeye uygun. nakavt ve submissionlu galibiyetleri var.

  izlemesi çok keyifli bir dövüş sitiline sahip, yolu açık olsun.
 • ufc 223 icin kyle bochniak ile yaptigi mac hayatim boyunca izledigim en iyi ufc maci. bircok otorite de benzer gorus paylasmis. hatta bircok dovuscu de gecenin oldugu gece sabaha kadar ikili ile ilgili tweet attilar.

  izlemediyseniz kacirmayin. mac sonunda insanlar ayakta alkisliyor ikiliyi. birbirini 25 dakika boyunca doven iki kisinin aslinda disarida ne kadar iyi arkadas olabilecegine de sahit oluyorsunuz.

  https://www.mma-core.com/…223_fight_part_1/10216858
 • ufc 145 pound sikletinde, dunya sampiyonluguna emin adimlarla ilerleyen dagistan panteri
 • izlediğim tüm dövüşçüler arasında bu kadar tam tekmil bir sporcu görmedim.

  dövüşün her alanında üstün yeteneklere sahip, son derece teknik, akılcı ve yaratıcı bir stili olan çok farklı bir dövüşçü.

  ayakta inanılmaz farklı ve yaratıcı teknikler kullanırken, aynı zamanda güreş ve yer oyunlarına son derece hakim.

  şampiyon olmayı sonuna kadar hak ediyor. yolu açık olsun!