şükela:  tümü | bugün
 • yer eyüp sahili

  daha önce 5 defa arabasının parçalandığını öğrendiğimiz tatlıcı ali bu defa arabasını vermemek için zabıta ile kavga ediyor ve daha sonra görüyoruz ki, etraftaki insanlar da tatlıcı ali'yi indirmek için olaya müdahil oluyorlar

  burada

  ve dayaktan sonraki video da gelmiş

  o da burada

  edit: yer balat sahiliymiş
 • allah belanızı versin.

  adam aile geçindiriyor. milyonlarla vergiyi cebine indirenlere, kaldırımı gasp edenlere, belediyelere para yedirip iş gördürenlere gücü yetmeyen zabıta gariban bir adama artistlik yapıyor.

  aldığınız maaş haram zıkkım olsun size..

  ayrıca baston kullanma sebebi 15 temmuz darbe girişiminde yaralanmış olmasıdır.

  adaletinizi .....

  amirinizi de ayrıca .....

  edit: 15 temmuz gazisi değilmiş. dün bütün sosyal medyada bu şekilde bilgi verildi. yanlış bilgi için özür dilerim.
 • olayları kameraya çekerken ''atayım mı lan arabasını denize'' diyen ve ardından ''amir geldi amir'' diye heyecanlanan o zavallıları bulmak istememe sebep olan olay.

  siz nasıl ezik, nasıl yoksun, ne biçim güce tapan tiplersiniz lan? amir gelmiş. zannedersin bi şey geldi. heriflerdeki zavallığa bak güce tapınmalarındaki güç bile bu kadar. neden? üç kuruş kazanma derdindeki bi adamın arabasına el koyacaklar çünkü, çünkü amir geldi.

  sizin ben amirinizi ayrı sizi ayrı skym.
 • ne kanun var , ne kural.
 • muhtemelen sözü geçen ağır esnaflar tarafından üzerine saldırtılan zabıtalara karşı mücadele eden adamın görüntüleri. beş çocuk geçindiriyorum sözleri duyuluyor çevreye etki etmese de.
  (bkz: vicdan tatilde)
 • her türden 3. dünya ülkesinde görülebilecek bir sahne.
  bir tarafta büyük ihtimalle işgaliye ve vergi vermeyen seyyar satıcı.
  diğer tarafta hölölö diye dalmaya çalışan emir kulu zabıta.
  izleyenler, gaza getirenler, saldırmaya çalışanlar vs vs.
  içim şişiyor şöyle yabani görüntüleri, kavgaları, bağırtıları izlerken.
  insanlığımdan, ülkemden utanıyorum.
 • büyük ihtimal yobaz biri. tamamen karşı olduğumuz politikaları destekleyen bir kişi. hangi partili olduğunu da tahmin edebiliriz, değil mi?

  fakat "çarpık sistem" gelmiş onu da bulmuş. adamın çırpınışını görünce beynimdeki bütün din, dil, ırk her şey silindi gitti. sadece onun da bir insan olduğu kaldı. yemin ederim içim acıdı, bugünkü tüm keyfim kaçtı.

  insanların hayatlarıyla; ekmek tekneleriyle; umutlarıyla oynamaktan bıkmadınız! sağ-sol farketmez, insanların hayatlarını zindana çeviriyorsunuz. zengini koruyor, vergi kaçırmasına izin veriyor sonra da "hak" diyorsunuz "hukuk" diyorsunuz "adalet" diyorsunuz "utanmadan".

  o etraftaki insanların da allah belasını versin. başka da diyebilecek bir şeyim yok. tadım tuzum kalmadı. film gibi video.
 • bir suriyeli kadar değeri olmayan vatandaşımızın ekmek kavgasıdır. keşke kendisine suriyeli süsü verseydi.
  iki vara vara çekip arapça küfür eden suriyelilere dua okuyor diye amin diyen davarların ülkesinde vatandaş olmanın cezası da bu işte.
  bir tarafta milyarlarca lira vergi borcu affedilen kulüpler ve ensesi kalın kodamanlar bir tarafta da bunun gibi canına düşülen seyyar satıcılar. şu kodaman vergi kaçakçısı orospu çocuklarından sadece bir tanesi bile alaşağı edilse bunun gibi binlerce esnafın ömür boyu ödeyeceği vergiden katbekat fazlası kazanılır ama garibanı ezmek devlet ve kurumlarının en büyük fantezisidir.
 • rüzgar çetin'i serbest bırakan devletin, sesinin çıkmayacağını düşündüğü garibana karşı hukuk abidesi kesilmesinden kaynaklanmıştır.
 • ülkeye bak amk